Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Andrea Kerestešová: Nová hvězda, nebo „výtržnice“ šoubyznysu?

Zdroj: Profimedia.cz

Retro seriál Vyprávěj si získal velkou diváckou oblibu, jejímž důkazem je cena TýTý za Seriál roku. Nyní se začínají točit nové díly, které dojdou až do současnosti. A herečka Andrea Kerestešová (25), která v seriálu hraje Evu, stoupá na žebříčku popularity.

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, aby se smečkou dalších krvelačných šmejdů ušila boudu na naše celebrity. Dneska vám něco povím o jedné z vycházejících hvězd, herečce ze seriálu Vyprávěj.

Jak se rodí hvězda…

Herecká kariéra Slovenky Andrey Kerestešové začala na naše poměry netradičně. V zahraničí je běžné, že začínající herci točí reklamy a doufají, že si jich díky nim všimnou filmoví režiséři a producenti. A často jim to vyjde! U nás se mnoho hvězd z reklam zatím nezrodilo. Andrea Kerestešová je vlastně výjimka potvrzující pravidlo. Natočila vtipnou reklamu pro jednoho mobilního operátora a novináři (především muži ?) se hned začali zajímat o to, kdo je ta kočka, co myje obrazovku zevnitř. A pak přišla role Evy v seriálu Vyprávěj, nová hvězda je tedy na světě…

Ukázala prsa: Naschvál?

Být slavnou ale není jen tak, to teď Andrea poznává na vlastní kůži. Uplynulo totiž jen pár měsíců a má za sebou hned několik skandálů… Čím to? Andrea je totiž při osobním setkání velmi příjemná, veselá a především spontánní. A na večírcích si patrně nestačila uvědomit, že ji bedlivě sledují bulvární fotografové. Jeden příklad za všechny… Když začala randit s podnikatelem Janem Leitnerem (pro úplnost – vztah už skončil), nechtěla o tom v rozhovorech vůbec mluvit. Jak se říká, mlžila… Jenže fotografové už měli v kapse sérii fotografií, na kterých byla s Leitnerem v důvěrných situacích.

Andrea Kerestešová

„Vy nás máte vyfocené?“ divila se naivně, a teprve pak šla s pravdou ven. Podobně ji asi překvapilo, když ji vyfotili namol opilou, jak ji fotograf Ludvík zvedá ze země, či nedávno s vypadlými ňadry z výstřihu. Já tedy aspoň doufám, že šlo skutečně o skandály vzniklé z nezkušenosti a bezprostřednosti a že tahle krásná a nadaná herečka na nich nezačala budovat svou kariéru… Skandály by ji totiž z vrcholu, na který míří, srazily zase hodně rychle dolů! A to by byla škoda! Co si o tom myslíte vy? A jak se vám líbí Andrea Kerestešová?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky