Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kalousová pěje ódy na ex Kazmu: To, že mi přišel do života, je obrovské plus

Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
Zdroj: Profimedia
Andrea Kalousová

Andrea Kalousová se ze světa modelingu stáhla. Půvabná brunetka je veřejnosti známá spíše jako bývalá partnerka Kamila Bartoška alias Kazmy. Nyní je single a soustředí se na rozjezd nové kariéry.

Pro Andreu je nová výzva zpívání. Pro tuto kariérní dráhu se rozhodla po účinkování v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Kolo od kola se zlepšovala, porota i diváci si její zpěv zamilovali.

Zpívající miss

V rozhovoru pro časopis Story přiznala otevřeně, že popularita z dob modelingu je pro ni výhodná. „Asi je výhoda, že nejste Andrea, kterou nikdo nezná a která chce začít zpívat. Předpokládám, že pro start kariéry je výhodnější mít tvář, jméno.“ Kariéra modelky jí tak bezpochyb pomohla rozjet i tu pěveckou. Ačkoliv se může zdát, že zpívající miss je výjimkou, není tomu tak. I modelka Jitka Boho se účastnila pořadu Tvoje tvář má známý hlas a předvedla neuvěřitelné pěvecké výkony. Pro Andreu byla Tvoje tvář má známý hlas vstupenka do hudebního světa, kterou využila na sto procent. Má už za sebou první single a videoklip “Padám“ a nyní natáčí další s názvem “Co bude dál“.

Kazmova ex 

Andrea a internetový bavič Kazma se rozešli minulý rok. Po pěti letech zamilovanosti šli každý svou cestou, jejich vztah ovšem zůstal na kamarádské úrovni. Svého bývalého partnera si Andrea nemůže vynachválit, i přestože je mnohdy označovaná termínem “Kazmova ex“. „To, že mi Kamil přišel do života, beru jako obrovské plus. Je skvělý člověk, a i když jsme dnes již expartneři, máme spolu stále krásný vztah a já si ho vážím. Takže to, že mě někdo vnímá jako jeho expřítelkyni, mi nevadí.“ Půvabná brunetka je od rozchodu oficiálně sama. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky