Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Svatba na první pohled: Kadri se uřekl a naznačil, že to s Andreou nevyšlo

Kadri Presheva Andrea Eliášová
Kadri Presheva Andrea Eliášová
Zdroj: TV Nova
Kadri Presheva Andrea Eliášová

Charismatický Kadri a křehká Andrea ze Svatby na první pohled působí jako dokonalý pár snů. Dvojice si okamžitě získala sympatie diváků, kteří teď netrpělivě čekají na další pokračování televizního experimentu. A také se snaží všemi možnými způsoby zjistit, jestli to novomanželům vydrží a dočkají se vytouženého štěstí a lásky.

Když romantická Andrea kráčela k oltáři, ženich Kadri na ni mohl oči nechat. Doširoka se usmíval a zdálo se, že se mu dívka, kterou mu vybrali experti, opravdu zamlouvá. "Uf, je krásná, sympatická a směje se," svěřil se poštovní doručovatel, co mu prolítlo hlavou, když svou nastávající poprvé uviděl.

Pořád jsme si povídali a smáli se

Andrea přiznává, že celý svatební den prožívala jako v mlze. A protože v den svatby pršelo, nebylo prý do poslední chvíle jisté, jestli obřad proběhne uvnitř, nebo venku. Nakonec musela nevěsta řešit typicky ženský problém, nebyla si jistá, jestli v podpatcích na mokré trávě ke Kadrimu vůbec dojde.

"Vím jen, že se mile usmíval. Sympaťák každým coulem," popsala Andrea, jaký měla pocit z budoucího manžela. "Na Kadrim mi nejvíce imponovalo to, jak jsme se spolu neustále smáli a měli si o čem povídat," dodala novomanželka.

Ještě po svatbě byla většina fanoušků přesvědčená, že vztah talentovaného hokejisty a obchodní zástupkyně má velkou šanci na společnou budoucnost. "Strašně moc vám to spolu sluší, jste nejhezčí pár, jaký jsem ve svatbě zatím viděl," napsal na sociální síti například jeden fanoušek dojatě. "Jste úžasný spolu. Vy dva prostě musíte zůstat spolu, vy k sobě tak pasujete," nechala se slyšet další sledující.

Na líbánkách došlo na první slzy

Jenže už během líbánek na Maledivách si Kadri nebyl úplně jistý, jestli se svojí manželce vlastně zamlouvá. A došlo neplánovaně na první slzy. Andrea se snažila svému muži vysvětlit, že v předchozích vztazích ji bývalí partneři podváděli, a je pro ni proto těžké se znovu někomu otevřít.

Zatímco na Kadrim bylo vidět, že by pro naplněný vztah udělal všechno, Andrea se přeci jenom držela trochu zpátky. A to samozřejmě nemohlo fanoušky zatím nejoblíbenějšího páru nechat v klidu. Devětadvacetiletý mladík nedávno sdílel několik snímků z kouzelných Malediv, kam se svou ženou odjel na svatební cestu.

"Hlavně, že nejsi její typ," okomentovala příspěvek hned jedna žena. "V tom případě jsem vůbec nepochopila, proč do toho šla, když má takové problémy. Ty skončej, to je jasný," nebrala si servítky další sledující.

Naštěstí ne všichni diváci byli tak tvrdí v hodnocení toho, co se mezi dvojicí zřejmě děje. "Taky si myslím, že spolu spíš nebudou. A taky bych se nezlobila na Andy, protože byla v tu chvíli upřímná a řekla, co cítí. Lepší než někom mazat med kolem huby," dodala další z fanynek.

Do konce? Takže to nevyšlo?

To, jestli spolu Kadri s Androu jsou, proto zatím není vůbec jasné. Podle jejich profilů na sociálních sítích je přinejmenším vidět, že kromě svatebního obřadu a Malediv žádné společné fotky nepřidávají.

A Kadri v jednom z posledních příspěvků poděkoval rodině a přátelům, kteří ho podporovali v bláznivém nápadu jít do televizní show až do konce. "Do konce? Takže to nevyšlo?" zeptala se hned jedna komentující. "Myslím, že slečna ještě nebyla připravená na vztah, ale došlo jí to pozdě," vyjádřila svoje obavy další žena. Ale nechme se překvapit. Už brzy se jistě ukáže, jak to mezi Kadrim a Andreou ve skutečnosti je.

Dneska uvidíme, jak Kadri s Andreou prožívali líbánky na Maledivách. Svatba na první pohled začíná na Nově ve 21.30.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU