Šílené zohavení: Bulharská žena ze sebe dobrovolně udělala monstrum

Andrea Ivanova
Andrea Ivanova
Zdroj: Instagram
Andrea Ivanova

Dvaadvacetiletá Bulharka jménem Andrea Ivanova zašla v oblasti plastických operací daleko za hranu! Dříve krásná dívka si nechala zvětšit rty natolik, že by ji dnes nejspíš nepoznali vlastní rodiče.

Rodačka z Bourgasu, Andrea Ivanova měla sen vypadat jako Barbie. Rozhodla se proto navštívit plastického chirurga a začala pracovat na své proměně.

Plán se ale evidentně vymkl kontrole, jelikož aktuálně má Ivanová rty větší než půlku obličeje. Podivně hrudkovitá pusa obřích rozměrů už rozhodně není sexy, Andrea si s tím ale hlavu neláme.

Na Instagramu ji sleduje téměř třicet tisíc lidí, většina z nich ale píše zděšené komentáře! "Zohavila sis obličej, tak mladá! Fuj! Odporné," shoduje se většina sledujících na odpudivosti přehnaných zákroků.

Ivanova ale nepracuje jen na svých rtech, upravené má i poprsí, samozřejmě též vyhnané do extrémní velikosti.

Asi si teď říkáte, co může někoho vést k takovému rozhodnutí. Kdysi pohledná Bulharka se pouze chtěla stát středem pozornosti a získat mediální rozruch kolem své osoby. To se jí nejspíš podařilo a dnes nadšeně sdílí články o sobě z různých částí světa. V dalších kapitolách se sami přesvědčte, čím je tato "sláva" vykoupená. A zda to za to stálo...

Andrea Ivanova se rozhodla být zkrátka extrémní. Rty už není schopná ani zavřít, ale s nadšením sdílí články o sobě, chce být jednoduše slavná. Chtěla také do Guinnessovy knihy rekordů a to se jí podařilo! Dnes je majitelkou největších rtů na světě. Andrea nemá jen obří rty, ale i ňadra. Smutné je, že Andrea Ivanova byla ještě nedávno krásná mladá dívka.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky