Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Andrea Ivanova chtěla mít největší rty na světě. Nyní trpí zdravotními potížemi

Andrea Ivanova
Andrea Ivanova
Zdroj: Profimedia.cz
Andrea Ivanova

Teprve dvaadvacetiletá Bulharka Andrea Ivanova se rozhodla, že bude mít největší rty na světě. Zálibu v úpravách však stupňuje a začala si zvětšovat i prsa. Tím prý ale zdaleka nekončí!

Ještě před dvěma lety byla Andrea Ivanova krásná a přirozeně vypadající slečna, ovládla ji ale touha po pozornosti, a proto se rozhodla pro nepochopitelné zákroky.

Bulharka má ve svých rtech přes dvacet injekcí kyseliny hyaluronové, s úpravami svého zevnějšku však rozhodně nekončí.

Upravené rty Ivanové přinesly zdravotní komplikace, obtížně se jí mluví i přijímá potrava, to však ctižádostivé Bulharce nijak nevadí a plánuje další plastické operace, kterými dosáhne nových nej..

„Udělám cokoliv, abych dosáhla svého vysněného vzhledu,“ nechala se slyšet silikonová barbie. Ta si nedávno nechala podle webu DailyStar zvětšit prsa z původní velikosti C na velikost E a ihned po operaci už plánuje další.

„Chci zmínit, že podstoupím další operaci kvůli ještě většímu poprsí,“ nechala se slyšet peroxidová blondýna krátce po prvním zákroku. Ačkoliv už nyní její hrudník připomíná dva balony, jakmile to bude možné, půjde znovu pod kudlu.

„Budu mít ještě větší implantáty, protože u první operace byla omezení. Ale druhá operace bude WOW,“ plánuje nadšeně Ivanova, která má na Instagramu díky svému extrémnímu vzhledu přes 72 tisíc sledujících.

Necháme se tedy překvapit, kam až to slavomanka závislá na operacích dotáhne. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky