Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bezděková oplakává smrt milovaného tatínka: V pouhých 57 letech podlehl nemoci

Andrea Bezděková
Andrea Bezděková
Zdroj: Profimedia
Andrea Bezděková

Andrea Bezděková poslední týdny trávila veškerý volný čas v rodném Náchodě se svým tatínkem, který bojoval s vážnou nemocí. Bohužel zákeřná choroba si nakonec vybrala tu nejhorší daň a Tomáš Bezděk v pouhých 57 letech zemřel. 

Andrea Bezděková oznámila na svém Instagramu velice smutnou zprávu. "Jednou si mi slíbil, že se dožiješ 300 let. Pamatuješ? Co budu vyprávět tvým vnoučatům, až se budou ptát na dědu Bézu? Když jim totiž řeknu pravdu, že si byl ten nejlepší táta na světě, že si byl gentleman každého kurtu, na který si vstoupil a že tvůj smysl pro humor byl neutuchající… Budou mít zlomené srdce. Stejně jako mám já," napsala zdrcená modelka.

"Vím, že se na nás budeš usmívat dál, i když z trochu větší dálky. Ale taky vím, že tam nahoře tě už nic nebolí. Miluju tě. Navždy. Tati," dodala Bezděková.

Pod příspěvkem na Instagramu se ihned začaly množit utěšující komentáře od fanoušků i kolegů z branže, které smrt Tomáše Bezděka též velice zasáhla.

Bojoval s vážnou nemocí

Andrea Bezděková se před měsícem na karlovarském festivalu svěřila Blesku, že její milovaný tatínek bojuje s vážnou nemocí. Vyhlídky už tehdy nebyly zrovna pozitivní, Andrea ale do poslední chvilky věřila, že její statečný otec zabojuje a zákeřnou chorobu porazí.

Nakonec se bohužel zbožné přání modelky nevyplnilo a její otec nemoci podlehl. Bezděk byl pro svou dceru vždy oporou a jelikož byl sám zapáleným sportovcem, vedl Andreu odmalička k různým pohybovým aktivitám a oslavoval její úspěchy.

Bezděková měla se svým otcem krásný vztah

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky