Někdejší Miss a účastnice Survivoru Andrea Bezděková byla po rozchodu s hercem Markem Lamborou nějakou dobu sama, přestože se kolem ní motala řada potenciálních nápadníků, kteří si na půvabnou krásku dělali zálusk. Že to mezi ní a autorem hitu Toulavá pořádně jiskří, si ale fanoušci všímají již nějakou dobu.

Před třemi týdny vydal zpěvák a hudebník Sebastian nový videoklip ke své písni Asi jsem blázen, ve kterém si s ním zahrála právě Andrea Bezděková. Chemie, která je v klipu na první pohled patrná, dávala tušit, že nebude pouze hraná, ale přesahující do jejich skutečného života.

Po dlouhé době vypadá Andrea Bezděková šťastně

Teprve nyní ale oba dorazili na Slavíky jako oficiální pár. Oba nějakou dobu zvažovali, jestli jsou na takový krok opravdu připraveni. Pro přítomné novináře pár přiznal, že jsou z večera hodně nervózní a do poslední chvíle se rozhodovali, jestli do světla reflektorů skutečně vyrazí.

Andrea Bezděková byla dokonce z večera natolik ve stresu, že přímo na akci přišla v rozepnutých šatech. Naštěstí si toho ale zavčasu všimla, a tak mohla tuto drobnou chybičku na kráse napravit.

S hercem Markem Lamborou se rozešla loni poté, co oba zjistili, že mají každý odlišnou představu o tom, jak by měla vypadat jejich budoucnost. “S Ájou jsme se rozhodli naši společnou cestu životem rozdělit. Ani náhodou jsme si neublížili (abych usadil ty všelijaké otazníky zpátky do tečky). Jen někdy zkrátka přijdete na to, že vás oba popohání vítr života na trochu jinou stranu. Takže teď budeme západy našich dní, s požehnáním toho druhého a s čistým srdcem, vyhlížet každý po svém,” vyjádřil se tehdy k rozchodu mladý herec.

Podle jejich slov rozchod proběhl v přátelském duchu a i nadále se oba mají rádi, i když jen jako přátelé. Modelka jej nicméně prožívala velmi těžce, jak se později svěřila jak svým fanouškům, tak novinářům.

Oproti běžným lidem to pro ni bylo o to horší, že kvůli mediální pozornosti byl pro ni rozchod mnohem intenzivnější. “Je to ještě těžší v tom, že to ti dva prožívají dvakrát. Nejdříve sami se sebou a pak podruhé, když to sdílí ven. Za mě je dobře říct to médiím, ale prožíváte to pak znovu,” popsala tehdy smutnou skutečnost serveru TN.cz s tím, že jsou si s Markem Lamborou naštěstí oporou i po rozchodu.

Související články