Během natáčení náročné reality show Survivor dostalo tělo Andrey Bezděkové pořádně zabrat. Modelka se vrátila z ostrova vychrtlá na kost. První den soutěže vážila Andrea 54 kilogramů a během pobytu na ostrově zhubla na pouhých 47 kilo.

Proto se nyní Andrejka snaží ze všech kil nabrat zpět na zdravější váhu, z velikého množství jídla ale první dny měla nepříjemné zdravotní komplikace.

"Pokud vás zajímá, jak se má tělesná schránka shodná s podobou dvanáctiletého chlapce poprala s tímto nekonečným přísunem všeho, tak pravdou je, že již druhý den ležím v horečkách a s břichem větším než můj batoh se survivorskou garderóbou," postěžovala si Bězděková fanouškům na Instagramu.

U čtvrté kupičky jsem se smát přestala

Andrea Bezděková se po skončení reality show postupně vrací ke svým pracovním záležitostem, a proto vyrazila na módní přehlídku, kde se předvedla v odvážném průsvitném modelu a byla k nepřehlédnutí.

Modelka je sice stále velice štíhlá, pomalu, ale jistě, se ovšem vrací zpět na svou původní váhu a na společenské akci jí to velice slušelo. Nezdravé hubnutí si ale bohužel vybralo svou daň a Andrea přišla o velikou část své hnědé hřívy."

"Nahazuji svou původní podobu," ozvala se z kadeřnického křesla a následně se podělila o záběry na chuchvalce vlasů, které jí vypadaly. "U čtvrté kupičky jsem se smát přestala," přiznala Bezděková. Problémy s vlasy mimochodem řešila i její kamarádka ze soutěže Žaneta Skružná, která se dokonce rozhodla si hlavu celou oholit, aby padající porost hlavy obnovila.

Bezděková v soutěži zhubla na pouhých 47 kil

Související články