Vypadá to, že po milostných peripetiích našla Andrea Bezděková konečně toho pravého. Marek Lambora je pro ni podle karet osudovým mužem a podle vědmy Graciely jim vztah vydrží.

„Budou plánovat i dítě. Mají tady úplně nový začátek života. On je přelétavý. Teď by se měl usadit, to vidím. Slíbil věrnost. Mělo by jim to vydržet. Láska tam je,“ čte z karet profesionální kartářka.

V budoucnu by se měli dočkat i potomků. „Vidím tam dvě děti, které budou vychovávat,“ zjišťuje Graciela prostřednictvím karet.

Podle karet čeká hrdličky svatba

A plánují svatbu? „Do budoucna ano. Zatím jim to tak vyhovuje. Je tam cesta, následně překážky, ale on ji o ruku požádá,“ zakončuje svoji věštbu.

Herec v minulosti chodil s hereckou kolegyní Šárkou Vaculíkovou, ale vztah se rozhodli ukončit. Někoho by mohlo zmást, že Bezděková je úplně jiný typ než Vaculíková. Lambora pro to má vysvětlení.

„Já v ženách nic nehledám. Nejdůležitější pro mě je, abychom si rozuměli, abychom se měli čemu smát a abychom měli stejný pohled na svět. Po fyzické stránce žádný vyhraněný typ nemám. Je to pro mě hlavně o napojení,“ prozradil v rozhovoru pro televizi Prima Lambora.

Láska by se měla hýčkat, tvrdí herec

Napojit se na Bezděkovou se mu dle všeho povedlo skvěle. I proto se snažil vztah s ní utajit, jelikož soukromí je pro něj důležité.

„Soukromí je podle mého jedna z nejdůležitějších věcí, které každý máme, a tak si myslím, že je důležité si ho chránit a bedlivě střežit. A tak tomu je i u lásky. Měla by se hýčkat, opětovat, přijímat, ale hlavně chránit,“ napsal na svůj Instagram herec.

„Proto jsme si s Andreou chtěli dopřát to malé tajemství v podobě soukromí, abychom se mohli mít pro sebe jen my dva. Pomalu jsme uvažovali o tom, že bychom to světu chtěli sdělit a radovat se veřejně,“ dodal. Pro nikoho to však nebylo překvapení, jelikož veřejnost to už nějakou dobu tušila.