Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bezděková s Lamborou už se neskrývají. Modelka mu nosí dokonce do práce obědy

Andrea Bezděková
Andrea Bezděková
Zdroj: Profimedia.cz
Andrea Bezděková

Marek Lambora a Andrea Bezděková svůj vztah několik měsíců tajili, po odhalení bulvárním novinářem už ale zamilovaná dvojka nemá co skrývat. Že je to mezi nimi vážné, dokazuje i to, že modelka nosí svému miláčkovi do divadla vlastnoručně připravené obědy.

Marek Lambora a Andrea Bezděková se dlouho skrývali před mediální pozorností. Dvojice spolu randí již od loňského léta, vztah ale přiznali teprve nedávno, když je na procházce nafotil paparazzi fotograf.

„Chtěli jsme si dopřát to malé tajemství v podobě soukromí, abychom se mohli mít pro sebe jen my dva. Pomalu jsme uvažovali o tom, že bychom to světu chtěli sdělit a radovat se veřejně. A tak mě mrzí, že nám privilegium to říci jako první vzal ‚pan fotograf‘, který nás dvě hodiny sledoval na procházce (povím vám, že nebylo úplně příjemné zjistit, že vám takovou dobu někdo šlape na paty a vy o tom nevíte),“ napsal Lambora na svůj Instagram.

Herec ze Slunečné v rozhovoru pro Magazín DNES loni v říjnu přiznal, že mu popularita při navazování vztahů škodí. „Co se vztahů týká, problém je, že jsem teď v hledáčku. Chybí volnost. Jsem ve věku, kdy ne každý vztah končí tím, že jsou pak lidi spolu čtyřicet let, že. Vztahy přicházejí, odcházejí. Jenže tím, jak jsem teď známý a je na mě upřena pozornost, se o nich mluví. A to mi nedělá moc dobře. Učím se s tím zacházet. Takže se snažím soukromí chránit, o osobním životě moc nemluvím. Ne že bych chtěl něco tajit, ale zároveň nevidím důvod sdílet na sociálních sítích své soukromí do detailů,“ tvrdil Lambora v době, kdy už se tajně vídal se svou modelkou.

Bezděková se o Lamboru stará, do divadla mu nosí obědy

Milencům se evidentně po odhalení jejich vztahu ulevilo, konečně se mohou scházet, aniž by museli řešit nechtěnou pozornost médií.

Marek Lambora aktuálně zkouší ve vinohradském divadle a právě tam mu jeho nová přítelkyně Andrea Bezděková podle webu Nasehvezdy.cz až z Letné dovezla vlastnoručně připravený catering.

Modelka si dala na občerstvení obzvlášť záležet, svému miláčkovi připravila hned tříchodové menu!

Modelka se pustila do vaření, kvůli Lamborovi nasadila vysokou laťku

Andrea Bezděková oběd pro Lamboru pořádně vymazlila. Modelka se ukázala jako zdatná hospodyně, připravila domácí lasagne, polévku, a dokonce přibalila moučník a sušenky.

Sexy brunetka s krabicí plnou jídla proplula hladce bočním vchodem, z čehož bylo jasné, že s jídlem na zkoušku Obchodníka s deštěm nepřišla poprvé.

Nezbývá než hrdličkám popřát mnoho štěstí a snad zapálené modelce její chuť starat se o Lamboru vydrží. Jak se říká, „když ptáčka lapají, hezky mu zpívají“, tak snad to nebude tento případ.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky