„Snažil jsem se udělat maximum pro to, abychom rodinu udrželi, ale našeptávači, kteří se snažili využít situace, začali do našeho vztahu vstupovat čím dál tím více. To znamená, že je mezi námi definitivní konec. Pro mě je aktuálně prioritou Andreásek, aby ho to co nejméně zasáhlo,“ tvrdil Reinders Expresu, a Hanku tak zřejmě rozběsnil.

Dle jeho slov to vypadá, že si moderátorka s někým dopisovala. „Hanka je bohužel občas až příliš důvěřivá a asi uvěřila sladkým řečem našeptávačů,“ dodal André tajemně.

„Zasahovali do našeho vztahu a přispěli k tomu finálnímu rozchodu,“ tvrdí s tím, že Hanku někdo k odchodu od manžela ponoukal. Možná to však byl samotný André, který rád navštěvuje noční kluby. Že by?

Posléze si MMA zápasník uvědomil, co všechno navykládal, a začal o matce svého dítěte mluvit jen dobře. „Na Hance mi bude vždycky záležet, ať už bude, nebo nebude moje žena. Vždycky bude důležitou osobou v mém životě. Ostatně je to matka mého syna,“ konstatoval.

„Dala mi to nejcennější v životě, a tak k ní budu i přistupovat. Rozhodně nemám v úmyslu dělat jí nějak zle,“ řekl pro Super.cz. Hance ale leželo v žaludku, že podle něj za rozpad jejich vztahu může někdo třetí, a tak to nenechala bez odezvy.

„Když máš máslo na hlavě a tvé ego neunese, že jsem už nedokázala některé věci odpustit a jít dál. Neměla bych se vyjadřovat, ale je to těžké, když nechcete být za de*ila před národem. To nám to dlouho nevydrželo, být dobrými a rozumnými rodiči, teď jsme tak maximálně za komedianty,“ odvětila dle Expresu.

„Udělat ze sebe milujícího manžela, chudáka a toho, kdo chtěl vše zachránit… A ze mě potvoru. Bylo by tak jednoduché napsat tu druhou stranu mince, ale jednou jsem se vyjádřila nelichotivě o Andrém se strip barem a stejnou chybu už neudělám,“ doplnila.

Kolem Vánoc to ale ještě vypadalo jinak. I přes neshody strávili svátky spolu. „Udělat těm našim špuntům ty nejkrásnější Vánoce, to je poslání rodičů, ať je to mezi nimi jakékoli,“ myslí si Hanka.

„Naše manželství není tak idylické, jak se může zdát. Ani nám se totiž nevyhýbají starosti, únava, rozdílné názory a nálady, ale slíbili jsme si, že to dáme v dobrém i zlém. Snad nás ta vůle to dodržet neopustí,“ věřila ještě předtím. To všechno už ale vzal čas.