Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Čtyři svatby a jeden pohřeb: Jak se změnila Andie MacDowell od natáčení

Andie MacDowell je stále krásná
Andie MacDowell je stále krásná
Zdroj: Profimedia
Andie MacDowell je stále krásná

Pamatujete si na krásnou Andie McDowell v komedii Čtyři svatby a jeden pohřeb, kde excelovala po boku mladičkého Hugh Granta? Ten se jako proutník nechce vázat, ale jen do doby, než potká právě okouzlující svobodomyslnou Američanku Carrie. Zamiluje se do ní a snaží se získat její srdce. I po letech je její představitelka nádherná a nic na tom nemění ani přirozený vzhled, který vyznává.

Snímek Čtyři svatby a jeden pohřeb byl uveden do kin roku 1994 a následně byl nominován na dva Oscary. Bylo to za nejlepší scénář a film. I přesto, že se s tím nepočítalo, film byl neskutečně úspěšný a přinesl autorům pěkné peníze. S rozpočtem 4,4 milionů dolarů vydělal celosvětově 245 milionů dolarů.

Zajímavostí je, že Andie MacDowell se vzdala nároku na honorář a požadovala procenta z celkového zisku filmu, čímž neskutečně vydělala. Tento tah jí vynesl 2 miliony dolarů, zatímco Hugh Grant si za své působení odnesl jen 100 000 dolarů. A to navíc za pouhých 35 dní natáčení.

I po šedesátce patří k hollywoodským kráskám

Nyní je Andie už neuvěřitelných 63 let a neustále patří k hollywoodskám kráskám. Umí prostě stárnout s grácií. Vyhýbá se službám plastických chirurgů a stará se o sebe přírodními prostředky. Pokud však k této herečce něco neodmyslitelně patří, je to bohatá hříva hnědých vlasů, proto šokovala své fanoušky, když se letos ukázala světu s prošedivělou kšticí.

MacDowell to okomentovala tím, že se se rozhodla svůj nový vzhled a stárnutí přijmout se vším všudy. Jenže její agenti nebyli úplně nadšeni a raději by ji viděli opět s hnědou barvou.

"Moji agenti mi víceméně řekli, že jsem na šediny ještě mladá. Tak jsem jim řekla, že nemají pravdu. Osobně si myslím, že budu daleko spokojenější a silnější, když přijmu svůj věk a přirozený vzhled. A myslím, že na šediny mám nárok, za dva roky mi bude 65. Pokud se nepřestanu barvit teď, už nikdy nebudu mít vlasy barvy soli a pepře. A já po takových vždycky toužila," prozradila pro časopis People.

Šedivá barva je letos trendy a působí elegantně

Herečka má pravdu a navíc není co skrývat, šedivá barva je letos trendy a patří k těm nejstylovějším odstínům. Navíc se nám zdá, že díky tomu vypadá Andie sexy a stylově. Její účes působí elegantně a atraktivně.

Také opět může vypuknout pandemie koronaviru, kdy se zavřou kadeřnictví a herečka pak bude mít nespornou výhodu. Nepotkají ji žádné odrosty, vymývání barvy a bude vypadat stále přirozeně. Šediny herečce prostě sluší a ani ostatní ženy by se jich neměly bát!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU