Oslava Macháčka

Aňa Geislerová, Tatiana Dyková a Jiří Macháček se postarali o pořádný skandál během karlovarského festivalu. Bouřlivý večírek, kterému předcházely narozeniny Macháčka, zakončili koupelí v říčce Teplá před luxusním hotelem Pupp v sedm ráno. Celá parta zpívala píseň "Svět je krásný," Macháček v ruce držel láhev drahého šampaňského, ze které všichni vesele popíjeli. Geislerová a Dyková měly po svém boku i partnery. Ti jim vydatně pomáhali při zdolávání terénu na dně Teplé. Macháček dokonce na chvíli shodil i kalhoty a do vody se položil.

Zase ty Vary

O pár let později se jí povedl ve Varech další trapas. Na promítání a debatu k filmu Fair play dorazila ještě zcela střízlivá a okouzlující v krásných rudých šatech, zpátky z kina se jí šlo už ale hůře. Z debaty odcházela posílená alkoholem za podpory svého manžela Zdeňka Janáčka. Aňa na něj během své vrávoravé chůze padala a chytala se ho za rameno. Manžel usoudil, že to bez jeho pomoci nezvládne a tak ji tedy chytil kolem ramen a při výstupu do schodů bedlivě sledoval každý její krok.

Osudný milenec

Na začátku svého milostného života se stýkala se staršími muži, kteří byli především známými osobnostmi. Poté narazila na tehdy neznámého divadelního režiséra přivydělávajícího si v baru v Divadle Na zábradlí. Zdeněk byl o dva roky mladší než ona. O pár let později s ním otěhotněla, porodila syna Bruna Fidelia, poté za něj provdala a následovalo další dítě Stella Ginger. Téměř idylický vztah narušil až miliardář Martin Shenar. Rusovlasá herečka s ním chodila na veřejnost, vztahem se netajila. Problémy začaly poté, co během vztahu otěhotněla. Zda je syn Max dítětem jejího manžela nebo milence, ví jen ona sama. Šuškalo se o tom, že zámožný podnikatel jí pomáhá platit rekonstrukci vily v Dobčichovicích, kterou si koupila s manželem Zdeňkem Janáčkem. Celý skandál se snažila herečka spíše přejít a sama ho nekomentovala. Deníku Aha se k nevěře vyjádřila jen její tisková mluvčí Pavlína Fechterová. „Manželé k této věci nebudou vydávat žádné oficiální stanovisko. Mohu jen říct, že touto zprávou není opravdu nikdo ze zúčastněných zaskočen,“ uvedla. Nepřímo tak potvrdila spekulace o tom, že hereččin manžel Zdeněk o nevěře celou dobu věděl.

Související články