Zdroj: Youtube

Oblíbená hvězda Aňa Geislerová přijala nabídku na hlavní roli ve filmu Prezidentka, který jde od 26. 6. 2022 do českých kin.

Zkušená herečka si natáčení velice užila.

"Moje postava ví, že má zodpovědnost k lidem, k funkci, k zemi, nechce to nijak šidit, i na úkor sebe. Což je pak samozřejmě problém," říká Geislerová o své filmové postavě. Podle režiséra má herečka s prezidentkou leccos společného.

Spolupráce s Vetchým byla báječná

Největší oporou pro Aňu Geislerovou byl na place prý Ondřej Vetchý.

"Spolupráce s ním je vždycky báječná. Je to specifický člověk, ale skvělý partner, se kterým se hodně nasmějeme," chválí Aňa Geislerová svého kolegu Ondřeje Vetchého

"Umí takovým svým specifickým způsobem povzbuzovat, je mi s ním prostě dobře," dodala herečka.

Aňa je buldok


"Náš film může ukázat, že za rolemi, které každý den hrajeme, jsme stále lidmi, toužíme po pochopení a spřízněné duši," říká scenárista a režisér Rudolf Havlík.

"Aňa je buldok, má neuvěřitelnou vůli, je přímá, otevřená, schopná prosazovat své názory. Její filmová prezidentka je stejná," pěje Havlík na Geislerovou samou chválu.

Nápad natočit tento snímek dostal režisér už v roce 2016, když s Geislerovou a Vetchým točil Pohádky pro Emu. "Připadalo mi to jako zajímavé a neotřelé téma. Za několik měsíců na to byla zvolena slovenskou prezidentkou paní Čaputová," uzavřel.

Geislerová se ujala hlavní role ve filmu Prezidentka společně s Vetchým

Související články