Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kdo ztvární Amy Winehouse? O roli projevila zájem hvězda seriálu Stranger Things

Millie Bobby Brown
Millie Bobby Brown
Zdroj: profimedia

Hvězda seriálu Stranger Things Millie Bobby Brown vyjádřila svůj zájem o ztvárnění jedné z nejpopulárnějších zpěvaček všech dob Amy Winehouse. Splňuje však všechny požadavky, které musí podle otce Amy představitelka mít?

Herečka Millie Bobby Brown se proslavila díky roli podivné dívky Eleven ze seriálu Stranger Things. Od té doby její kariéra zásadně roste a Millie má obrovskou šanci stát se jednou z nejuznávanějších hereček současnosti. Nyní září v dalším projektu streamovacího giganta Netflix s názvem Enola Holmes. 

V nedávné rozhovoru pro streamovací platformu byla tázána, kterou z historických postav by ráda přivedla na filmovém plátně zpět k životu. „Neřekla bych, že jde přímo o historickou osobnost, ale moc ráda bych si zahrála Amy Winehouse,” nechala se herečka slyšet. „Myslím si, že je ikonou R&B hudby a blues a v podstatě celé hudby. Miluju její hudbu a byla jsem skutečně zasažena jejím životním příběhem. Takže bych ráda ztvárnila ji,” řekla herečka v rozhovoru podle webu Digital Spy.

Amy Winehouse Amy Winehouse Zdroj: Profimedia

Millie Bobby Brown promluvila o své lásce ke známé zpěvačce již v minulosti, a to v americkém pořadu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Tam uvedla, že je fanouškem Amy Winehouse již od dětství. Zároveň zazpívala kousek ze slavné písně You Know I’m No Good a všechny přítomné překvapila, jak skvěle zvládla imitovat hlas Amy. 

První zmínka o tom, že by se mohl natočit životopisný snímek o známé zpěvačce, padla v roce 2018. „Máme pocit, že můžeme oslavit výjimečný život a talent Amy. I zároveň víme, že příběh její nemoci může pomoci ostatním lidem, kteří se potýkají s obdobnými potížemi,” řekl otec Amy Winehouse Mitch. 

Mitch zároveň dodal, koho by si přál, aby jeho dceru na stříbrném plátně ztvárnil. „Chceme někoho, kdo je takový, jako byla ona. Zábavného, skvělého, okouzlujícího a příšerného člověka. Nevadilo by mi, kdyby to byla mladá, neznámá, britská herečka, která alespoň trochu vypadá jako Amy,” řekl.

Dokázal by si v roli své dcery představit právě Millie? To ukáže jen čas.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU