Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hvězda Disney seriálů Amanda Bynes překvapila fanoušky návratem k exsnoubenci

Amanda Bynes
Amanda Bynes
Zdroj: Profimedia
Amanda Bynes

Herečka a dětská hězda Disney seriálů Amanda Bynes má život jako na horské dráze. Od minulého roku je opět sama sebou, soud jí zrušil po deviti letech opatrovnictví. Podobný osud si zažila i další oblíbená hvězda Britney Spears, i ta je konečně volná. 

Bývalá hvězda dětských srdcí ztratila svéprávnost kvůli psychickým potížím. Ke špatnému psychickému stavu přidala herečka i konzumaci drog a problémy byly na světě. Z veřejného světa se začala stahovat už v roce 2010. 

Nový start

Žádost o zrušení opatrovnictví podala Amanda na konci února minulého roku. Soud ji na základě příznivého posudku psychiatričky navrátil svéprávnost. V závěrečném rozsudku stálo, že Amanda už nemá žádné zjevné znaky poruch pozornosti nebo úsudku, problémy se zvládáním nálad ani patologické myšlenky. Opatrovnictví tak nadále podle psychiatričky není nutné. 

Láska z léčebny

Zbavení svépravnosti předcházela řada incidentů. Například v roce 2013 sousedům tehdy zapálila příjezdovou cestu a popálila u toho i svého psa. Bojovala tehdy také se závislostí na drogách. V průběhu léčení ze závislosti potkala svého partnera Paula. Ten se také léčil ze závislosti na drogách. Pár se dokonce už i zasnoubil, místo svatby přišel rozchod a to jen po třech týdnech zásnub. Nyní je ovšem vše opět jinak. Fotografové Daily mail přistihli Amandu s Paul Michaelem na pochůzkách po L.A. Paul se údajně nastěhoval zpět do domu Amandy a tvoří zase pár. 

Kariéra v troskách 

Amanda měla svou kariéru velmi dobře rozjetou. Na jevišti se objevila dokonce už v sedmi letech. Postupně se jí dařilo se prosadit, moderovala i vlastní show. Mezi její nejslavnější filmy patří komedie Velký tlustý lhář, Co ta holka chce a Super náhradník. Z filmového světa zmizela v roce 2010. Na svůj twitter tehdy napsala fanouškům vzkaz. „Být herečkou není tak zábavné, jak se může zdát. Když už něco nemiluji, přestanu to dělat. Už mě herectví nebaví, tak jsem s tím přestala. Vím, že 24 let je nízký věk na odchod do důchodu, ale chci, abyste to jako první slyšeli ode mě.“

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky