Pozornost se na Vlastu Hájka strhla poté, co spolu s partnerkou Zuzanou Belohorcovou přiznali, že se po letech spolupráce rozloučili s kolegyní Dianou Kállay, která jim jejich podnikání na Tenerife pomáhala vybudovat. Ačkoli se oba dušují, že k rozvázání spolupráce došlo po vzájemné dohodě a mezi nimi a Dianou nyní nepanuje zlá krev, v médiích se v poslední době objevují informace o tom, že se vše odehrálo trochu jinak.

V kuloárech se mluví o tom, že Vlasta Hájek měl někdejší spolupracovnici z firmy vyštípat a některé zdroje hovoří dokonce o tom, že po ní údajně chtěl, aby svůj podíl přenechala zdarma Zuzaně Belohorcové.

Tuto verzi příběhu podporují známé osobnosti, které přiznávají, že se s Hájkem dostali do sporu. Patří mezi ně například podnikatel Richard Chlad, který se s ním podle svých slov přestal stýkat poté,co měl Hájek nevybíravě útočit na jeho snoubenku Annu Marii Kánskou. Nyní konflikt s partnerem Zuzany Belohorcové pro Kafe.cz potvrdila také Alice Bendová.

Myslím, že Vlasta Hájek má problém udržet emoce na uzdě

“Také já mám s Vlastou bohužel podobnou zkušenost, jako mnozí další, kteří o tom nyní mluví. Nikdo nechce úplně přesně říct, o co jde, já vlastně také ne. Ale myslím si, že mohu říct, že podle mého názoru Vlasta má problém udržet emoce na uzdě, často to přepálí a některé věci už potom nejde vzít zpátky,” vysvětlila pro Kafe.cz Alice Bendová.

“Myslím, že tím Vlasta neškodí jen sám sobě a svému okolí, ale také svému podnikání, protože tohle bohužel vůbec není dobrá vizitka. Momentálně s ním nejsem v kontaktu a důvodem je to, co mi napsal, řekl a nahrál,” uvedla moderátorka dále.

“Na Tenerife si jezdíme s rodinou odpočinout. Žádného společenského dění se tu neúčastníme, máme tu svých pár přátel, se kterými se rádi vidíme, ale jinak se držíme stranou. Nedáváme za to opravdu peníze proto, abychom se tu nějak kontaktovali s lidmi, které jsme rok neviděli,” dodala Alice Bendová.

Související články