Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Alice Bendová: Budu se bránit!

Alice Bendová: Budu se bránit!
Alice Bendová: Budu se bránit!
Zdroj: Ivan Kahún

Alice Bendová stále vdaná...

Diskutujte: Měla by se Alice Bendová soudit s bulvárem?

Když jsem se s ALICÍ BENDOVOU (38) sešla, byla trochu nervózní a každou chvíli se zvedla od stolu a vyběhla ze dveří. Nebylo to ovšem tím, že by měla pocuchané nervy. Jen se bála, aby jí v centru Prahy neodtáhli auto. Dlužno ovšem poznamenat, že v důsledku událostí minulých měsíců (rozchod s manželem, spory s bulvárem, stěhování) by na nějaké to malé zhroucení nárok měla…

Alice s manželem

Alice, je lepší dvakrát vyhořet, než se jednou stěhovat?
Ten proces stěhování nijak příjemný nebyl, ale stěhovala jsem se do nového domu, který splňoval moje představy, a když to vezmu zcela vážně, je rozhodně lepší se dvakrát stěhovat, než jednou vyhořet. Protože kdybych přišla řekněme o fotky a podobné věci, jako třeba Vašíkův první zoubek a Alinčiny první vlásky… to už vám nikdy nikdo nenahradí.

Psalo se, že jste v domě, který jste obývala s manželem, všechno sebrala. Snad jen vanu jste nevykopala…
Tak to mě dostalo. Mluvila jsem o tom pak s dotyčnou redaktorkou, která mi nabídla, že vydají omluvu, ale to jsem odmítla, to už není k ničemu. Ten titulek zněl „Bendová vybílila Bendovi barák“. Což je strašné. Já jsem si odvezla jen to, co bylo moje, a to zdaleka ne všechno. To bych si musela vzít třeba okna nebo podlahy.

No bodejť, vždyť byste si při vytrhávání parket polámala nehty…
No právě. (směje se) Nicméně s manželem jsme se normálně dohodli. Já jsem mu třeba nechala kuchyň a on mi do mého domu zaplatil novou.

Tip KAFE.CZ

Celý rozhovor si můžete přečíst v nejnovějším čísle časopisu STORY, který je právě v prodeji.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky