Ali Amiri se prosadil svým exotickým vzhledem a zajímavou barvou hlasu. V době Superstar získal přezdívku "perský princ", kterou používá dodnes a stal se jednou z nejvýraznějších osobností druhé řady talentové soutěže.

Díky svým výkonům se Amiri probojoval finálové desítky a tehdy mu všichni věštili zdárnou hudební kariéru, on se ale nakonec rozhodl jít zcela jiným směrem.

Po skončení soutěže se Ali začal naplno věnovat medicíně. Vystudoval na Univerzitě Karlově v Praze se specializací na dermatologii, stomatologii a plastickou chirurgii a vytvořil si jméno jako renomovaný odborník v těchto oblastech.

Svou lásku poznal u sebe na klinice

Dnes má Ali Amiri v centru Prahy kliniku a patří mezi nejvyhledávanější lékaře v oblasti dermatologie u nás.

Hudba se pro něj sice stala pouze koníčkem, Ali si ale rád zazpívá pro radost. Sem tam se dokonce objevuje v muzikálech, příležitostně nahrává písně a občas zazpívá svým fanynkám na Instagramu.

Amirimu se navíc daří nejen v lékařské kariéře, ale i v lásce. V roce 2017 se tajně oženil v Turecku. Svou manželku poznal ve své vlastní klinice, z klientky se ale brzy stala láska a dnes mají hrdličky společnou dceru Lily, která je pro ně vším.

Zdroje: Dotyk, Nova

Související články