Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Mynářová prozradila, jaký je hradní kancléř manžel a jak se chová v soukromí

Alex Mynářová s chotěm
Alex Mynářová s chotěm
Zdroj: profimedia

Alex Mynářová kdysi pracovala v České televizi. Když se dala dohromady s hradním kancléřem Vratislavem Mynářem, musela odejít. Za vztah s Mynářem jí to ale stojí. Dvojnásobná maminka totiž nyní prozradila, jak se její muž chová v soukromí.

V talkshow Face TO Face pro Televizi Seznam prozradila, jací muži jí vždycky imponovali. „Určitě mně neimponují muži, kteří stráví více času v koupelně než žena. Spíše řeším to, zda je na toho muže spolehnutí, zda je pracovitý, charismatický, inteligentní a se smyslem pro humor. Takový je Vratislav Mynář,“ chválí svého muže Alex Mynářová.

„Teď zažíváme jedno z nejhezčích období. Máme dvě malé děti, takže si to užíváme a manžel, jak měl děti později, tak si to užívá o to více. Pak je ta veřejná stránka našeho života, kde řešíme různé jeho kauzy a manžel je pod drobnohledem médií. Život je to pestrý,“ pochvaluje si Alex, jak dobře se provdala.

Alex odtajnila kus soukromí

Kdyby svého manžela potkala dnes, vzala by si ho znovu, byť kvůli němu musela opustit Českou televizi. „Udělala bych to právě s plným vědomím, co máme za sebou, co jsme spolu zažili a prožili. Jak se k určitým věcem postavil, jak je řešil, jak mě podržel,“ pěje na něj ódy.

K odchodu z bývalého zaměstnání se příliš vyjadřovat nechtěla. „Ta věc je dávno uzavřená. Necítím to jako křivdu. Česká televize spatřila v mém vztahu s hradním kancléřem střet zájmů. Beru to jako fakt. Působila jsem na TV Barrandov dva a půl roku. Dělala jsem to s nadšením a srdcem,“ tvrdí.

„Pak se změnilo směřování té televize, skončilo zpravodajství, večerní zprávy i můj pořad a s tím jsem skončila já. Bylo fajn poznat i jiné prostředí než to veřejnoprávní. Jiné nabídky nebyly. Každý mě teď vnímá skrze mého muže,“ postěžovala si Alex.

„Chystám se do médií vrátit. Už jsem se tak trochu vrátila. Nemůžu to říct. Je to rozhlasové médium,“ prozradila a vrátila se k tomu, jaký je život s jejím mužem. „Nenosí si domů dokumenty a lejstra, ale nosí si dva telefony, které často vyzvání intenzivně i večer,“ popisuje jeho nekončící pracovní den.

S Mynářem je šťastná

Za svazek s Mynářem byla mnohdy kritizována, ale s tím už se vyrovnala. „Přijde mi, že čelím kritice jenom za svého muže. Už řadu komentářů jsem vytěsnila. Byly doby, kdy jsem to hodně řešila. Zlé a nenávistné komentáře mě tak trápily, že jsem nemohla spát. To, co se tam objevuje, není úplně konstruktivní kritika,“ tvrdí Mynářová.

Manžel ji ale vždy podrží. „Je to zcela obyčejný člověk, zábavný, veselý a nekonfliktní. O tom, komu už pomohl, o tom se nepíše,“ zlepšuje jeho mediální obraz. Samotnou jí ale štve, že je často brána jen jako jeho přívěsek.

„Já se pojmu profesionální manželka bráním, co to jde. Nadskakuju, když někdo řekne paní kancléřová. Snažím se mít svoji profesi a zájmy. Doma vařím, peču. Fungujeme jako běžná rodina. U nás není nic překvapivého nebo neobvyklého,“ zakončuje svoje povídání Mynářová.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU