Zvláštní záliba syna manželů Mynářových má poměrně střízlivé vysvětlení, které krásná brunetka redakci Kafe.cz moc ráda poskytla. “Náš starší syn si oblíbil české a československé prezidenty a vyslovil přání objet místa jejich posledního odpočinku. Já mu toto přání moc ráda splním. Takže nás čeká i výlet do Bratislavy, Kroměříže, Jižních Čech a samozřejmě do Lán,” uvedla s úsměvem.

Momentálně si ale ještě užívají zasloužené volno a slunce. “Zdravím Vás ze slunného Chorvatska, kde si nadmíru užíváme rodinnou dovolenou,” prozradila Alex Mynářová, jak momentálně tráví čas se svými nejbližšími.

“Po návratu už ale další zahraniční dovolenou neplánujeme, budeme pendlovat mezi Prahou a chalupou na Moravě dle pracovních povinností,” řekla pro Kafe.cz sympatická maminka dvou dětí, která aktuálně pracuje pro Český rozhlas.

Poté, co skončilo angažmá jejího muže Vratislava Mynáře v prezidentské kanceláři, se vrátil na Moravu, kde provozuje své podnikání a kde si s manželkou nedávno postavili nový srub. Stal se tak pendlerem, který střídá dvě domácnosti - tu moravskou a pražskou ve vile v pražských Střešovicích, kde se syny žije jeho manželka.

Té se na Moravu natrvalo nechtělo jednak kvůli její práci, jednak proto, aby jejich děti nemusely měnit školku a školu. Na venkov tak zbytek rodiny zatím pouze dojíždí jako na chatu.

Související články