Dvaatřicetiletý Alessandro odjel na ostrov lásky najít krásnou ženu, která má smysl pro rodinu a domácnost. Jak již zmínil, ve svém rodném Brně takovou dívku zatím nenašel. Ve vile se dal dohromady se sympatickou Venis.

Drsný boxer hlídá hvězdy

Pokud Alessandro není zrovna v posilovně, věnuje se hlídání celebrit. O bezpečnost se stará například oblíbenému rapperovi Steinovi 27. Jeho sociální sítě jsou plné i fotografií s jinými hvězdami současné hudební scény. Mezi nimi se objevil například Rytmus nebo Viktor Sheen. Oblíbenost samotného Sandra nabírá také na obrátkách. Je vidět, že svou účastí v Love Islandu přilákal na svůj profil nové fanoušky. Už teď má více než pět tisíc sledujících.

Posilovna celebrit

I on si v rámci tréninku dopřává různá sportoviště. Například v jedné ze svých příprav navštívil známý Spejbl gym. Právě v této tělocvičně trénuje i v posledních týdnech velmi sledovaný fighter Tadeáš Růžička. Sandro tak má veškeré předpoklady pro to, aby se stal po konci Love Islandu zápasníkem na plný úvazek. Účastník předchozí řady Zbyněk Vlček se po reality show zviditelnil svou láskou k bojovým sportům natolik, že ho oslovila MMA organizace Oktagon.

Související články