Děti Alaina Delona Anouchka, Alain-Fabien a Anthony Delon, podaly ve středu 5. července stížnost na hercovu družku kvůli morálnímu obtěžování a zpronevěře korespondence, jak uvedla jejich právnička pro agenturu AFP.

"Mám podezření na zneužití jeho slabosti a počítám s tím, že to vyšetřování prokáže," sdělila Christophe Ayela s tím, že se samotný Alain Delon ke stížnosti připojil písemným prohlášením.

"Od srdečně-cévní nehody pana Alaina Delona v roce 2019 je paní v domácnosti, která s ním žije, vůči němu a jeho dětem stále agresivnější, znevažující a urážlivá", stojí například v prohlášení. Kromě toho si prý partnerka herce nepřeje, aby se stýkal s vlastní rodinou a dokonce ho stalkuje.

Izoluje ho od přátel i rodiny

"Neustále izoluje Alaina Delona od jeho blízkých přátel a rodiny, používá k tomu manévry a výhrůžky. Systematicky sledovala jeho telefonní hovory a soukromé zprávy. Odpovídala místo něj a vydávala se za něj a snažila se zachytit jeho poštovní zásilky. Bránila jeho dětem, aby ho pravidelně navštěvovaly, jak to vždy dělaly. Chová se autoritářsky a vyhrožuje, dokonce zašla tak daleko, že nepřijatelným způsobem týrala psa pana Delona," šokovala právnička.


Stížnost prý byla podána na státní zastupitelství v Montargis v regionu Loiret, kde herec vlastní nemovitost v Douchy. Anthony Delon podal druhou stížnost na partnerku svého otce, zejména pro "úmyslné násilí a omezování zranitelné osoby, zneužívání slabosti a morální obtěžování".

"Dne 31. ledna 2022 jsem se rozhodl začít informovat o skutečnostech, které se odehrávaly v našem rodinném kruhu a které se konkrétně týkaly vztahu mezi mým otcem Alainem Delonem a jeho společnicí," uvedl hercův nejstarší syn v prohlášení zaslaném agentuře AFP. Podle Anthonyho Delona situace během dvou let dosáhla takových rozměrů, že jeho otec sám písemně požádal, aby jeho družka opustila sídlo v Douchy.

Děti Delona chtějí za svého tatínka bojovat

Související články