Rčení, že láska kvete v každém věku, jistě platí, ale jen pro Al Pacina. Pro jeho protějšky to tak jasné není. Když se před dvěma lety seznámil s izraelskou herečkou Meital Dohan, myslel si, že je to láska ne celý život. Tedy na celý jeho život, což je v případě hollywoodského herce tak deset až patnáct let. Herečka v to jistě také doufala.

V případě jeho smrti by ji pravděpodobně nenechal nezajištěnou. Dřív než se tak stalo, mu ale frnkla pryč. O tom, zda jen v tom někdo třetí, můžeme jen spekulovat. Nebylo by ale divu, vzhledem k tomu, co pak kráska napráskala zahraničním médiím. Lichotkami postaršího pána opravdu nezahrnula. Teď aby Al Pacino lezl kanálama.

Meital Dohan chtěla od života asi něco jiného

„Je těžké být s tak starým mužem, i když je to Al Pacino. Snažila jsem se to přejít, ale upřímně - je to už postarší muž. Takže přes všechnu mou lásku vztah už netrvá,“ svěřila se herečka izraelskému deníku La'Isha. Herec je navíc i pěkný škrt a na peníze si s ním herečka prý nepřišla. Všechno si musela vydělat sama, což ve vztahu s Al Pacinem člověk zrovna nečeká.

„Jak říct slušně, že nerad utrácí peníze? Koupil mi jen květiny,“ vysmála se mu herečka veřejně. Al Pacino je ale pravý gentleman, a tak taktně mlčí. Sám ví, že svěřit se veřejně s důvody rozchodu, by od něj nebylo taktní. Možná spíš herečka jen neunesla, že ji měl prostě na háku. Al Pacino měl v životě tolik žen, že ho klidně už mohly začít nudit.

Al Pacina si uměla pěkně ochočit

Pro rozchod se prý rozhodla sama herečka po velké hádce. „Pohádali jsme se a nedávno jsem ho opustila, ale samozřejmě ho mám ráda a vážím si ho. Bylo mi potěšením tu pro něj být, když potřeboval, a být součástí jeho odkazu. Byla to čest. Za náš vztah jsem ráda a doufám, že zůstaneme přáteli,“ dodala Meital Dohan, která nyní hledá dalšího muže svého života.

Za ten svůj krátký jich příliš nestihla, ale Al Pacino toho stihl snad až příliš. Před dvěma lety měl opět o čtyřicet let mladší milenku. Už tehdy ale nevypadal nejlépe. Za krasavicí jménem Lucila Solá tehdy přiletěl do slunného Mexika, kde se sotva držel na nohou. Ve vodě ho pak moře skoro pohltilo a on se rozcuchaný a nalokaný slané vody vrátil zpět. Od té doby se k žádné milence na dovolenou nepřidal.

Po rozchodu ho nezapomněla ponížit

Hříchům se nebránil Al Pacino ani jako mladý. V dávné minulosti dokázal svůj sex-appeal využít k lepšímu životu. Ve dvaceti ho totiž vyhodili ze školy a on nevěděl jak dál. Hereckého snu se nehodlal vzdát a rozhodl se, že za něj bude za každou cenu bojovat. Našel si tedy bydlení u starší ženy, která mu poskytla domov se vším všudy. Budoucí herec se musel jen trošku obětovat.

„Ve dvaceti, když jsem žil na Sicílii, tak jsem prodal jediný majetek, který jsem tenkrát měl – svoje tělo. Starší žena mi poskytla střechu nad hlavou a jídlo výměnou za sex. Každý den jsem se za to nenáviděl,“ řekl Al Pacino pro New York Post. Kdyby tak nečinil, neměl by co jít a ani střechu nad hlavou. Takhle k tomu všemu měl i malé milostné dobrodružství.

Před Meital chodil s Lucilou Solá

Těch ale herec zažil požehnaně a přesto se nikdy neoženil. Románek měl třeba s herečkou Diane Keaton, se kterou hrál ve třech pokračováních kultovního snímku Kmotr nebo s učitelkou dramatu Jan Tarrant, s níž má dceru Julii Marii. S herečkou Beverly D´Angelo má pro změnu dvojčata Antonia a Olivii. S tou se chtěl Al Pacino oženit, ale nakonec to odvolal.

„Dosud jsem se neoženil, ale s podobnou myšlenkou jsem si už pohrával. Je dobré mít v tomto věku u sebe někoho blízkého. Jen najít tu pravou!“ směje se Al Pacino. Sice se několikrát spekulovalo, že se svatba s nějakou z jeho mladých milenek chystá, ale nikdy se nic neuskutečnilo. Al Pacino je prostě zapřísáhlý starý mládenec.