Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Rozvod Prachařových graduje: Agáta shání peníze a vrací se k příjmení Hanychová

Prachařovi se blíží k rozvodu
Prachařovi se blíží k rozvodu
Zdroj: Profimedia
Prachařovi se blíží k rozvodu

Manželé Prachařovi se blíží k rozvodu. Oba hledají náhradu a Prachařová se netají smělými požadavky na nápadníky. 

Konec 

Ještě minulý rok na podzim se manželé Prachařovi snažili svůj vztah zachránit. Měsíce prožité v krizi ale překonat nedokázali a dvojice se rozešla. Jakub Prachař (36) se navíc nechal nachytat s milenkou Denisou Dvořákovou (29) a jeho žena měla o celé aféře přehled z médií. Takový vztah se slepuje těžko. 

Čas se krátí 

Agáta Prachařová (35) se k celé situaci dlouho nevyjadřovala a pak měnila názor skoro každý den. Nejdřív chtěla společný dům prodat a za utržené peníze si pořídit bydlení pro sebe a děti. Nakonec jí pomohla matka Veronika Žilková (58), která se kvůli své matce a koronavirové krizi vrátila z Izraele. Prodala rodinnou chalupu v Orlických horách a půjčila nejstarší dceři miliony, které jí chyběly k odkoupení poloviny domu od Prachaře. Majetkové vyrovnání je vyřešené a rozvod na spadnutí. 

Na jednu věc se Prachařová těší ze všeho nejvíc. Se svým manželem nechce mít nic společného, ani příjmení. Bude se zase jmenovat Hanychová. Nechala se slyšet, že si jméno změnila jen kvůli muži a ze slepé lásky. K ničemu podobnému už ji žádný jiný muž nedonutí. 

Lov 

Na pozornost mužů si modelka nemůže stěžovat a čas dělí poctivě mezi děti, pózování v plavkách na zahradě u bazénu a správu sociálních sítí. Od rozchodu s manželem měla několik románků, ale ani jeden z nich nevyšel. Možná je odrazují vysoké nároky, kterými se Prachařová netají. V mladých mužích nevidí potenciál a chystá se lovit mezi těmi staršími, kteří jí dají jistotu a porozumění. Musí mít ale luxusnější auto a honosnější bydlení. Takové požadavky nesplní každý, modelčina vila má totiž hodnotu deseti milionů korun. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky