Kde je ten pravý?

Nikdo nepotkal tolik osudových mužů za tak krátký časový úsek jako Agáta Prachařová (35). Krátce před rozvodem přišla s novým úlovkem. Je jím producent Tomáš. Ohledně něho je však jindy vstřícná Agáta na slovo skoupá.

„Já nic nechci říkat,“ odmítla razantně odpovědět na otázku kdo vlastně Tomáš je a jak se poznali. O Tomášovi zkrátka nechce nic říct. Randit by spolu měli zhruba dva měsíce, ale svět se o nové známosti dozvěděl až díky Instagramu, kam modelka dala první společnou fotografii.

„Láska je vážná duševní choroba. Platón, klasický řecký filozof -427- -347 př. n. l.“ napsala. Není to přitom tak dávno, co se rozešla se střihačem a kameramanem Markem Niessnerem. S tím se seznámila v Mall.tv, pro kterou točí pořad.

„Může fungovat holka, která má 2 děti a 2 tatínky s klukem, který má 2 děti a 2 maminky?“ tázala před několika měsíci na společném instagramovém profilu, jenž si založili. Odpověď už všichni znají. Nemůže. Po rozchodu s ním se vyjádřila následovně.

„Ano, rozešli jsme se. Nic dramatického se nestalo. Prostě prvotní zamilovanost pominula a zjistili jsme, že to neklape tak, jak by vztah klapat měl. Děti mám ráda, to problém nebyl,“ dušovala se.

Před Niessnerem Agáta randila s realitním makléřem Zdeňkem Turkem. „Ano, je to můj nový kluk. Je velmi hodný a hlavně normální, na nic si nehraje. Nikoho jsem nechtěla, ale neumím být sama a devět měsíců samoty mi už přišlo moc. Pomalu zase začínám žít a užívat si,“ tvrdila ještě před několika měsíci.

Štěstí u něj ale nenalezla. „Už se zdálo, že jsem ho našla u Zdeňka, on byl nesmírně hodný ke mně i k mým dětem, ale bohužel to nestačilo. Rozešli jsme se jako kamarádi a nemůžu na něj říct ani jedno křivé slovo,“ řekla Prachařová.

„Jako máma, což jsem v první řadě, nemám tolik volného času, kolik bych na vybudování fungujícího vztahu potřebovala, a tak mi nezbylo, než ten se Zdeňkem ukončit,“ konkretizovala modelka důvod rozchodu. V současné době má oči jen pro Tomáše a až čas ukáže, zda je ten pravý.

Pálí mosty

Novou lásku si našla ještě před rozvodem s Jakubem Prachařem (36), ale ten má proběhnout v nejbližší době. „Jsem si jistá, že oba to už chceme mít za sebou, a tak nějak si oddychneme. Je to už pro oba dlouhé a karanténa nám to ještě protáhla,“ prozradila Prachařová. Už se těší na své rodné příjmení a odpoutání se od svého manžela, se kterým to ke konci manželství moc neklapalo.

„S Kubou komunikuji v rámci možností, hlavně kvůli dětem, které si bere. Minulý týden měl u sebe i Kryšpína, kterého si oblíbila Dana (Batulková). Určitě to není tak, že si denně voláme nebo spolu jdeme na kafe, ale jak říkám, komunikujeme spolu,“ dodala Agáta.