Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nenamalovaná a přírodní Agáta Hanychová. Vedle nového přítele přesto zkrásněla

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová

Agáta Hanychová, která se po rozvodu a Jakubem Prachařem opět vrátila ke svému dívčímu jménu, vždycky dbala na to, aby byla upravená. Někdy možná až příliš. Prodlužovala si vlasy, dlouze vybírala outfit a dávala si záležet i na precizním make-upu. Přesně o tohle ale její nový přítel Tomáš nestojí. Jak se vedle něj změnila?

Když žila Agáta s Jakubem Prachařem, dělala si, co chtěla, a nijak se tím netajila. Skvělá máma ale byla vždycky, o tom není pochyb. Po odchodu od Prachaře se po jejím boku objevilo několik mužů. Ani s jedním jí to však nevyšlo. Nyní ale poznala filmového producenta Tomáše Sobolu a zamilovala se až po uši. Ona tak tedy vypadá pokaždé, ale tentokrát by to snad mohlo být něco jiného, jelikož se pod jeho vlivem i mění.

Nedávno s ním vyrazila na Mallorcu, kde dokonce chodila nenalíčená. „Můj kluk mi schoval šminky,“ píše u snímku od moře na svém Instagramu modelka.

Přirozená Agáta je daleko krásnější

Je jasné, že Tomáš preferuje přirozenost. Vypovídá o tom i to, že si Agáta nechala sundat napletené vlasy. „Sundala jsem vlasy aneb když posloucháš svýho kluka,“ napsala pro změnu u fotografie s krátkými vlasy. Umělé lokny sundala po sedmnácti letech.

Nutno podotknout, že to Agátě nyní sluší mnohem více. Je přirozeně krásná. „Agátko, u vás platí pravidlo, čím méně, tím více. S vašimi vlasy a jemným líčením jste nejkrásnější,“ chválí ji.

„Zaprvé jsi omládla, zadruhé super barva a střih a hlavně, když ti ten tvůj chlapák novej zajede do vlasů, cítí krásné, zdravé, pravé vlasy a ne žádný umělý cancoury. A sluší ti to,“ vzkazuje jí další. Spokojená je i samotná Agáta.

Krátké vlasy si nemůže vynachválit

„Já to miluju. Poslední fotka s vlasama. Teda bez vlasů. Skoro bloncka,“ zveřejnila na sociální síti. S Tomášem by jí to snad mohlo konečně vyjít. V minulosti už jí zkrachovala spousta vztahů, tak třeba se na ni teď usměje štěstí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky