Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Prachař bude brzy rozvedený: Agáta prozradila, co je schopný udělat z lásky

Agáta Prachařová
Agáta Prachařová
Zdroj: Profimedia
Agáta Prachařová

Byla to láska jako trám, ale záhy vyprchala. Z Agáty Prachařové se údajně stala nevěrnice a Jakub Prachař jí to nehodlal odpustit. Nezachránilo to ani narození dcery Mii. Na konci letošních prázdnin by jejich manželství mělo být považováno za oficiálně ukončené a na Jakuba začne lov. Agáta totiž prozradila, co všechno byl v minulosti schopný udělat pro lásku.

Byla to láska na první pohled. Seznámili se, když jí bylo šestnáct a jemu o dva roky víc. „My jsme se znali už dřív, ale v Peci se do mě prý zamiloval. Já tam byla na táboře v šestnácti letech a on tam byl v osmnácti s kámošema a prý čekal celý den, než na něj přijde řada, abychom mohli spolu vyjet nahoru kotvou. Mně se taky líbil,“ přiznala Agáta pro iDnes.cz.

Svůj cit Agátě dokazoval ještě dlouho poté, co se dali dohromady. Poprvé se do ní zakoukal na vleku a jako důkaz jí po čase dal kotvu. „Já jsem kluky přemluvil, aby nám odřízli kotvu. Oni ten vlek budou rušit, budou tam dělat sedačku, tak jsem je poprosil a máme doma kotvu. Budeme z toho mít houpačku na zahradě,“ svěřil se kdysi Prachař.

Postupem času ale jejich láska vyprchala a oběma zbyly oči pro pláč. Agáta po krachu manželství muže střídala a Prachař chodil s modelkou Denisou Dvořákovou. Vztah s ní však nevyšel.

Rozvod prozatím neřešili, ale už pomalu začínají. Vycházejí spolu dobře, a tak nevidí v podpisu jednoho papíru problém.

S Denisou Dvořákovou mu to nevyšlo

„Rozvod se blíží ke konci. Na všem jsme domluveni, myslím si, že na konci prázdnin už budu rozvedená,“ svěřila se webu super.cz. Po prázdninách tedy může začít lov na Jakuba a Agátu. Oba už budou kromě dětí bez závazků.

Agáta si plánuje vzít zpět svoje dívčí jméno. „Já si vzala Jakubovo jméno jen z lásky k němu. Nikdy jsem z něj nadšená nebyla. Těším se až budu zase Agáta Hanychová,“ dodala modelka, která se snaží být dobrou mámou pro syna Kryšpína a dceru Miu.

S Agátou má dceru Miu

Před pěti lety měla s Jakubem spoustu plánů a nikdy ji nenapadlo, že vztah skončí rozvodem. „S Jakubem stavíme dům. Ráda bych v něm oslavila letos už Vánoce, ale zatím jsem jediná, kdo v to věří. Stavební firma ani Jakub si nemyslí, že by se to stačilo,“ smála se tehdy.

S Jakubem trávila i mnoho volného času. „Když je čas, vyrážíme s Jakubem a Kryšpínem rybařit. Je to skvělý relax,“ popisovala, jak se spolu s manželem a synem baví. Později však modelka zřejmě párkrát šlápla vedle a bylo vymalováno.

Po krachu jejich vztahu hledala Agáta útěchu v náruči realitního makléře Zdeňka Turka nebo fotografa a kameramana Marka Niessnera. Ani jeden z nich ale nebyl vhodný náhradní tatínek pro její dvě děti, a tak šli oba o dům dál.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky