Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jakub a Agáta Prachařovi: Tajemné vzkazy prostřednictvím tetování

Agáta Prachařová
Agáta Prachařová
Zdroj: Profimedia
Agáta Prachařová

Agáta Prachařová patří k těm celebritám, které si našly zálibu ve zdobení kůže inkoustem. Tělo modelky zdobí hned několik motivů a jedno z prvních si dokonce nechala přetetovat.

Nejen Agáta má tetování, i její manžel Jakub se chlubí několika nápaditými kousky. Mají dokonce společného tatéra, který jim obrázky pod kůži kreslí. Dnes už je modelka poučená, aby lépe rozmýšlela, ale její první pokus byl s gramatickou chybou, na kterou upozornili fanoušci. I tak ho hrdě nosila několik let.

"In God I Trust" bylo s malým "I", a tak vznikl paskvil, který budil rozpaky. Bohužel tetování není dočasné, a tak přišla na razantní řešení. Nechala si nápis překrýt ještě větším tetováním. Paži jí zdobí abstraktní malba mnoha barev a nadobro zazdila nevzhledný nápis o víře v Boha. 

Agáta a její tetování, ve kterém byla chyba. Agáta a její tetování, ve kterém byla chyba. Zdroj: Profimedia

U tatéra jako doma

Poslední přírůstek na svém těle má modelka teprve pár měsíců a vybrala si k tomu opravdu netypické místo. Dlaň ruky je totiž zrádná, inkoust tam nedrží a často dojde k vypadání. Barevné usměvavé emotikony a srdíčka si nechala udělat v největší krizi vztahu s manželem. Co ale znamenají, dodnes neprozradila.

Šifrovaná komunikace

Pouze pár dní na to, kdy si Prachařová nechala potetovat dlaň, se k ní přidal i Jakub. Bylo to v době, kdy se od rodiny odstěhoval. Stejně jako jeho manželka ale význam před veřejností utajil. Dlouhá červená čára připomínající na rameni jizvu měla prý být symbolem rozchodu a bolesti, kterou herec v té době prožíval. Navíc je zakončené hvězdou, kterou umístil na stejné místo, kde má hvězdu udělanou jeho žena.

Nebylo by lepší sednout si a upřímně si promluvit? Pokud si manželé budou vyčítat a "posílat" vzkazy skrz tetování, budou za chvíli vypadat jako antistresové omalovánky. Možná ale nemá tetování s jejich vztahem nic společného a jde jen o rozpoutanou závislost. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky