Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Agáta Prachařová už je opět sama: Prozradila, proč to nevyšlo ani tentokrát

Agáta Hanychová Prachařová
Agáta Hanychová Prachařová
Zdroj: profimedia
Agáta Hanychová Prachařová

Agáta Prachařová je sice od manžela něco málo přes půl roku, za tu dobu už ale zkusila štěstí hned se dvěma muži. Posledním partnerem modelky byl Marek Niessner. Proč to Agátě s dvakrát rozvedeným otcem dvou dětí nevyšlo? 

"Stalo se jim to, co se stává mnoha dvojicím. Prvotní zamilovanost vyprchala a vztah nepřešel v lásku. Rozešli se jako přátelé, oba se shodli na tom, že dál by jim to neklapalo," potvrdil důvody rozchody zdroj blízký modelce. 

Agáta Prachařová po odchodu manžela Jakuba Prachaře zkoušela nejdřív štěstí po boku fešného makléře Zdeňka Turka, po exotické dovolené se ale dvojice náhled rozešla. Netrvalo dlouho a Prachařová se začala objevovat s novým milencem, tentokrát její srdce získal právě potetovaný kameraman Marek Niessner, se který se seznámila během natáčení. Se vztahem se pak veřejně pochlubila na Instagramu.

Ačkoliv si Agáta od nového vztahu hodně slibovala, minulost jejího nového přítele nebyla zrovna ideální.

Plán nevyšel

Prachařová se pustila do nového vztahu doslova po hlavě a věřila, že právě Niessner je onen princ na bílém koni, na kterého roky čekala. Jenže, osvalený kameraman zrovna není příkladem vzorného otce a manžela. Jak si jinak si vysvětlit, že mu není ani pětatřicet, je dvakrát rozvedený, a s dvěma manželkami má dva syny?

Podařilo se nám spojit se známým Niessnera, který nám potvrdil naše domněnky. "Mára je hodnej kluk, s ženskýma to ale má trochu komplikovaný. Nechci říkat, že by byl nějaký záletník, ale nechá se snadno zlákat jinde," překvapil náš zdroj. Agáta ale překvapila tím, že už prý svoje děti stačila seznámit s Markovými.

"Děti já už rozhodně neplánuji. Jinak jsme se všichni už vzájemně poznali a bylo to fajn," pochvalovala si Prachařová nově nabitou funkci macechy. Tu ale nemusela hrát dlouho. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky