Agáta Hanychová se od konce minulého roku pravidelně chlubí na sociální síti tokáním s chirurgem Andrejem Nikovem, proto když lékař najednou zmizel z jejího Instagramu, ihned se začalo spekulovat o rozchodu.

Dvojnásobná maminka je totiž střídáním milenců již proslulá a všichni předchozí muži vydrželi po jejím boku maximálně tři měsíce. Jelikož se přesně tato lhůta blíží i ve vztahu s nejnovějším objevem, nikoho by nejspíš další krach vztahu nejspíš nepřekvapil.

Hanychová navíc fámy ještě sama podpořila tím, že si vyrazila do kina a doprovod jí dělal místo partnera její syn Kryšpín.

Jsme pořád spolu

Důvodem, proč Agáta Hanychová netráví s nejnovějším milencem tolik času, je prý hlavně jeho pracovní vytíženost. Podle ní se zatím žádný rozchod rozhodně nekoná.

"Jsme pořád spolu. Andrej na rozdíl od mých předchozích chlapů pracuje. A pracuje dost, má kolikrát služby 48 hodin nebo víkendy, takže je logické, že spolu nejsme pořád a lidi zajímá proč," vysvětlila Agáta Blesku, proč do kina přišla se synem.

"Odvedli jsme Kryšpína a jeho kamaráda do kina, a pak jsme šli na večeři. Po ní jsme opět Kryšpu vyzvedli a odjeli domů," dodala Hanychová, která je stále zamilovaná až po uši a s Andrejem už plánuje další společnou dovolenou na hory.

Pojedeme lyžovat do Tater

"Děti mají příští týden prázdniny a všichni pojedeme lyžovat do Tater. Máme to tam rádi a hlavně jsou tam skvělé kopce," prozradila Agáta Hanychová zmíněnému webu.

Ačkoliv vztah s Andrejem zatím evidentně funguje, fanoušci v komentářích již každým dnem očekávají výměnu. "Kde je pan únor? Neměl by už chirurga někdo vystřídat?" neodpustí si komentující jízlivé poznámky na adresu Agáty.

Chirurg už zdá se překonal obvyklou "spotřební lhůtu" Hanychové, tak se necháme překvapit, zda už to bude konečně ten pravý nebo skutečně brzy přijde předvídaný krach vztahu.

Hanychová a Nikov plánují společnou dovolenou s dětmi

Související články