Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Agáta Hanychová oznámila rozchod s přítelem a vrátila se k původnímu vzhledu

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia

Agáta Hanychová ještě před pár týdny tvrdila, že našla konečně toho pravého. S partnerem Tomášem plánovala budoucnost, z ničeho nic ale dvojnásobná maminka na Instagramu oznámila rozchod.

Agáta Hanychová neprožila zrovna nejlepší rok, alespoň co se milostného života týká! Po rozchodu se manželem Jakubem Prachařem se bývalá modelka snažila najít lásku, příliš se jí to ale nedařilo.

Nejprve prožila tříměsíční románek s makléřem Zdeňkem Turkem, vztah se ale rozpadl prakticky pár dní po návratu ze společné exotické dovolené.

Pak našla bývalá modelka útěchu u kameramana Marka Niessnera, a první týdny to opět vypadalo nadějně, bohužel však vzplanutí této dvojky zhaslo stejně rychle, jako zažehlo! Dlouho ale Hanychová sama nezůstala, do třetice potkala filmového producenta Tomáše, o kterém s jistotou tvrdila, že je to konečně ten pravý. Uběhl krátký čas a dnes je zase vše úplně jinak.

Agáta Hanychová Agáta Hanychová Zdroj: Profimedia

Agáta Hanychová se po boku svého posledního přítele Tomáše úplně proměnila. Nejprve sundala po téměř dvacet letech prodloužené vlasy, přestala si prodlužovat řasy, sundala umělé nehty, následně se obarvila na blond a dokonce se přestala úplně malovat.

Bývalá modelka se netajila tím, že za přírodní image stojí právě sympatický producent, který na ni v tomto směru měl dobrý vliv. "Aneb, když posloucháš svého kluka," vykřikovala zamilovaná Agáta nadšeně ještě před pár dny.

Pak ale přišla studená sprcha a Hanychová svým sledujícím oznámila, že je opět single! 

Jakub Prachař Agáta Hanychová Jakub Prachař Agáta Hanychová Zdroj: Profimedia

"Ty a já navždy. Ano, tenhle chlap mi nikdy neublíží," napsala Agáta Prachařová popisek k fotce se svým synem Kryšpínem. 

Dvojnásobná maminka ještě podtrhla své oznámení hashtagem " Na chlapi už kašlu" a "single," čímž jasně naznačila, že vztah s Tomášem ukončila a je opět svobodná!

Druhý den pak svůj rozchod potvrdila tím, že si nechala opět prodloužit a zahustit vlasy, a dokonce měla na sobě po dlouhé době make-up. Změna na přírodní Agátu tak odešla s momentem, kdy se vytratil producent z jejího života. 

Necháme se tedy překvapit, zda skutečně tentokrát své předsevzetí být sama vydrží, nebo za pár týdnů opět zahoří láskou...

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU