Hanychová a Dopita potvrdili svůj staronový vztah a zásobují fanoušky a sledující společnými příspěvky. Rodiče Kryšpína září zkrátka štěstím. Pozadu nezůstává ani sympatická blondýnka Tereza, která bude zanedlouho opět svobodná. Dle jejích sociálních sítí si užívá cestování a setkávání s přáteli. Její instagramový profil ukázal další zajímavou věc. S Agátou Hanychovou se už nesledují.

Společné oslavy

Hanychová se prezentovala jako superžena, která dovede mít perfektní vztah s každým, a to hlavně kvůli dobru svých dětí. Například když měl Kryšpín oslavu jedenáctých narozenin, slavili společně Agáta, Dopita i jeho tehdejší manželka Tereza. Ve stejném složení se početná rodinka vydala i na jednu ze školních akcí Kryšpína. „Besídka Kryšpínka, máma, táta, maceška. Macešek pracuje, ale máme se všichni rádi,“ líčila tehdy nadšeně Hanychová u svého instagramového příspěvku.

Konec přátelství

Zatímco Agáta se po rozchodu s Dopitou hledala a vystřídala několik partnerů, bývalý hráč amerického fotbalu zakotvil u pohledné blondýny. Mirek společně s Terezou žili a provozovali hotel na Bali. V roce 2018 se vzali. Letošní léto tak pro všechny přišel šok, když se Dopita začal objevovat poměrně často v domě své ex Hanychové. Spekulace o problémech ve vztahu utla Tereza svým stručným vyjádřením. „Ano, podala jsem žádost o rozvod. Ale stále jsme ještě oficiálně manželé. Důvodem rozvodu je, že oba chceme od života něco jiného. Zažili jsme spolu krásných jedenáct let a náš vztah je i přes probíhající rozvod přátelský,“ prozradila pro Expres.

To, že kamarádství mezi Agátou a Terezou utrpělo staronovou láskou nějaké trhliny, je znát i ze slov půvabné blondýnky. „Co se týče možného vztahu Agáty s Mirkem, na to vám nedokážu odpovědět. Netuším, zda spolu něco mají nebo zda se k sobě chtějí vrátit. Vím jen, že mají dobré vztahy kvůli synovi. Ale každý potřebuje převozníka,“ narazila tak na fakt, že Hanychová může být pro Dopitu pouhou přestupní stanicí.

Související články