Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Agáta Hanychová promluvila o dovolené s partnerem, co si nedokáže představit?

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová

Modelka a influencerka Agáta Hanychová si užívá svého vztahu s pohledným doktorem Andrejem plnými doušky. Společně se bez dětí vydali na dovolenou poznávat krásy italského Palerma. Agáta na dovolenou vyvezla nový účes, v rozhovoru prozradila, jak dlouho plánuje mít krátké vlasy a jak si užila dovolenou. 

Krátká dovolená

Italského Palermo si Agáta s Andrejem užívali čtyři dny, modelka prozradila, že i čtyři dny byly na malebné městečko až moc času, navíc je trápilo i počasí. "Palermo je krásné, ale je to hodně malé městečko, obzvlášť, když si zapomenete řidičák." Zároveň dodává, že návštěvu tohoto města si nedovede představit jinak, než se svým partnerem. "Opravdu si nedovedu představit, že bych tam byla s někým jiným než s Andrejem." Agáta tak po rozvodu s Prachařem, který září štěstím už nějakou dobu vedle herecké kolegyně Sary Sandevy, našla také konečně opravdovou lásku. K jejich partnerské idylce přispívá i to, že mají děti stejného věku. 

Nové vlasy

Agátu zná téměř každý s prodlouženými hnědými vlasy, které pro ni vždy byly typické. Po narození dětí začala s vlasy hlavně kvůli pohodlnosti experimentovat. Nyní se po dlouhé době vrátila k přirozenosti, prodloužené vlasy sundala a nový sestřih si pochvaluje ona i její fanoušci. "Je hodně pohodlné necítit ve vlasech spoje z napletených vlasů, na druhou stranu si krátké vlasy neumím ještě hezky upravit," rozmluvila se o novém sestřihu. "Je možné, že vám dnes řeknu, že si je nechám delší dobu a taky je možné, že už je zase zítra budu mít napletené, je to podle nálady," dodává Agáta se smíchem k stále měnícím se účesům. Změny účesů vyvolávají diskuze i u jejich fanoušků, ti začali spekulovat, zda za novým účesem nestojí rozchod s Andrejem. Všem diskutujícím poslala Agáta jasný vzkaz. "Změna je život. Pro všechny rýpaly…můžete si změnit jen vlasy, kluka si můžete nechat."

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky