Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hanychová odletěla se Soukupem do Marbelly a pochlubila se rostoucím pupíkem

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup

Agáta Hanychová přivede v dubnu na svět svého třetího potomka a ještě před porodem se rozhodla s partnerem Jaromírem Soukupem zaletět do jeho letního sídla v Marbelle. Krátký pobyt u moře si influencerka naplno užila a na snímcích v plavkách se fanouškům pochlubila rostoucím těhotenským bříškem.

Agáta Hanychová je pořádný živel a ani v požehnaném stavu se příliš nešetří. Budoucí trojnásobná maminka se řídí heslem, že těhotenství není nemoc, a proto se pár týdnů před porodem vypravila s partnerem Jaromírem Soukupem do Marbelly.

Majitel TV Barrandov má na jihu Španělska sídlo a hrdličky se rozhodly využít volný víkend a strávit pár romantických chvil.

"Dva dny klidu. Ja to tady prostě miluju. Je potřeba občas sundat pyžamo a vstát z gauče. Těhotenství není nemoc," připsala influencerka ke snímku na kterém pózuje v růžových minišatech a kožené bundě cestou na luxusní večeři s přítelem. Během krátkého pobytu zamilovaná dvojice také zamířila na pláž, kde se Hanychová nechala zvěčnit v plavkách.

Jsem trochu těhotná

"No vypadá to, že jsem trochu těhotná," okomentovala Agáta Hanychová sérii snímků, na kterých hrdě vystavuje svůj rostoucí těhotenský pupík.

Hanychová přidala ještě hashtag love, neboli láska. S Jaromírem Soukupem se dala dohromady v červnu loňského roku a v září světu oznámila, že bude potřetí matkou.

Influencerka po rozvodu s Jakubem Prachařem vystřídala během necelých dvou let sedm různých partnerů a teprve televizní magnát je podle ní konečně ten pravý. Nejen proto se Hanychová rozhodla po pár týdnech randění se Soukupem otěhotnět. "Od první chvíle, co se potkali, to byl úkol číslo jedna. Dítě chtěli oba dva. Jaromírovi je 53 a Agátě 37. To je ideální věk na poslední dítě. Celé léto se o tom bavili. Takže šlo o plánované dítě. Jsem ráda, že je příroda nenechala plánovat dlouho. Jsou páry, kterým se to nedaří roky," prozradila nedávno Agátina matka Veronika Žilková Blesku.

Hanychová přivede v dubnu na svět dceru

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky