Agáta Hanychová očekává svého třetího potomka a aktuálně je v pátém měsíci těhotenství. Na rozdíl od jiných celebrit si dcera Veroniky Žilkové své soukromí nijak nechrání a vše sdílí se svými fanoušky na Instagramu.

"No, na pátý měsíc trochu břicho, ale Santa zatím vede," napsala Hanychová ke snímku, na kterém srovnává své rostoucí bříško s nafukovacím Santa Clausem. Otcem dítěte je majitel TV Barrandov Jaromír Soukup, se kterým randí Agáta od letošního léta.

Místo gratulací pod fotkou ale sklízí influencerka samou kritiku za svou prostořekost. Lidé totiž nemohou Hanychové odpustit její nedávný slovní útok na Štefana Margitu a Jitku Čvančarovou.

Dobré mínění je pryč

"Agáto, mé dobré mínění o vás je s vašimi ataky na Jitku Čvančarovou a Štefana Margitu pryč. Jitka si s vámi se svou slovní ekvilibristikou poradila, ale jak jste se nas*ala do Štefana, je nízká ubohá prasárna. Veřejně a záměrně ublížit a ponížit člověka, co přišel o milovanou bytost po třiceti letech soužití. Ještě v natolik emotivní předvánoční době je ubohost, sprostota a hloupost, protože Hanku na rozdíl od vás miloval celý národ. Vaše poznámky vypovídají o vás, ne o nich. Končím se sledováním, jednoduchosti jsem si užila až dost," kritizují komentující Agátu Hanychovou.

Mezi hromadou útočných komentářů se ale našlo pár sledujících, kteří se budoucí trojnásobné maminky zastali.

"Lidi máte furt potřebu se s*at do druhých? Zameťte si před svým prahem! Jinak Agi, jasný kluk nebo mi jinak vysvětli, proč ti těhotenství tak neskutečně sluší," podržela Hanychovou skalní fanynka. Tipování pohlaví miminka brzy skončí, jelikož se Agáta chystá o víkendu prozradit, zda čeká kluka, nebo holčičku.

Agáta Hanychová porodí svého třetího potomka příští rok v dubnu

Související články