Osmatřicetiletá Hanychová měla opravdu divoký rok. V dubnu porodila dceru Rozárku, kterou má s majitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem a jen o pár měsíců později si vzala jiného muže. Ano řekla staronovému partnerovi, který je taktéž otcem jednoho z jejích dětí, a to prvorozeného Kryšpína.

Žilková bez Holomáče

Skromná veselka se udála na zámku nedaleko Prahy. Mezi hosty nechyběla maminka Hanychové Veronika Žilková, která ovšem dorazila bez Josefa Holomáče. Nechyběli ani slavní sourozenci nevěsty, sestra Kordula a bratři Vincent a Cyril. Hanychové a Dopitovi se podařilo jejich druhou veselku dokonale utajit.

Obřad provázelo několik symbolických a dojemných momentů. Silným okamžikem byla chvíle, kdy šla Hanychová k oltáři. Nervóznímu ženichovi dovedl nevěstu jejich syn Kryšpín. Dalším zásadním prvkem svatby byla pro nevěstu její svatební květina. “Ústředním motivem mé kytice je hyacint, což byla svatební kytička mojí babičky,” svěřila se před obřadem pro portál eXtra.cz, který s informací přišel jako první.

Porušení pravidel

Jak to tak vypadá, Hanychová si hlavu se svatební etiketou příliš nelámala. Na svatbu zvolila bílé šaty, které se zpravidla nosí jen na první svatbu. Princeznovské šaty bez ramínkem s hlukovým výstřihem a jemnými květinovými aplikacemi obohatila nevěsta o chlupatý přehoz. K jemným šatům zvolila i decentní účes. Prodloužené vlasy měla spuštěné na jednu stranu a doplněné o minimalistickou ozdobu ve tvaru bílé květiny.

Se svatebními pravidly si nelámala hlavu ani sestra nevěsty Kordula Stropnická. Ta pro změnu porušila pravidlo, které se týká toho, že bílou barvu nosí na svatbu jen nevěsta. Půvabná blondýnka oblékla bílý rolák, smetanový bomber a bílé šortky, které zepředu vypadaly jako minisukně. Nejvýraznějším prvkem jejího outfitu byla kabelka značky Louis Vuitton, která stojí téměř dvacet tisíc korun.

Související články