Agáta Hanychová po odchodu svého manžela Jakub dlouho netruchlila a krátce na to si začala románek s fešným makléřem Zdeňkem Turkem, se kterým si dokonce vyrazila na exotickou dovolenou.

Po návratu ale najednou Agáta překvapila rozchodem! Sama ovšem dlouho nezůstala a padla do náruče kameramana Marka Niessnera! Dvojnásobný otec se dvěma rozvody na krku ale také nebyl ten pravý a opět z lásky po pár týdnech sešlo.

Ačkoliv po posledním nepovedeném vztahu Hanychová tvrdila, že už nikoho nechce, opět potkala nového muže. Tentokrát to ale vypadá mnohem vážněji, než předchozí aférky.

Našla Hanychová konečně toho pravého?

Agáta Hanychová se po boku svého posledního partnera Tomáš Soboly doslova mění před očima. Bývalá modelka sundala po téměř dvaceti letech umělé vlasy, přestala se líčit a obarvila se na blond. Láska zkrátka dělá divy!

Po druhém rozvodu tak zamilovaná Agáta nevylučuje, že by se ráda podívala potřetí před oltář! "Ctím instituci manželství, navíc nechci umřít jako rozvedená paní. Chci mít v občance něco jiného," prozradila webu Extra.cz.

Hanychová se mimo jiné svěřila s tím, jaké aktuálně panují vztahy mezi ní a jejím exmanželem Jakubem Prachařem.

Vztahy bývalých manželů zatím nejsou zrovna ideální

Agáta Hanychová se s Prachařem nerozešla zrovna v dobrém, dokonce zprvu zvažovala, že mu nebude dceru Miu půjčovat, nakonec ale zvítězil rozum.

"Jsem sama z rozvedené rodiny a vím, jak to moje máma skvěle zvládla, tak mi strašně pomohla osobní zkušenost. Chápu, že pro holky je to těžké, ale na druhou stranu chlapi mají na děti stejné právo jako my," řekla výše zmíněnému webu.

I když vztahy mezi rodiči malé Miy nejsou zatím ideální, Hanychová se pochlubila, že jisté pokroky tam přeci jen jsou! "Když si předáváme dceru, normálně se spolu bavíme jako kámoši. Ptám se ho na práci, on se mě ptá na tu mou, ale že bychom šli spolu jen my dva na oběd, to vážně ještě není aktuální," popsala Agáta situaci. Jak se ale říká, čas léčí rány, a tak možná časem dosáhne Hanychová s Prachařem přátelského vztahu, jaký se jí podařilo vybudovat s otcem Kryšpína, Miroslavem Dopitou. Rozhodně to však nebude hned...