Fanoušci Agáty Hanychové už se pomalu začínají těšit na svatbu a věří, že slavná influencerka se po boku Miroslava Dopity konečně usadí.

Ti, kteří už plánovali ve svých představách opulentní veselku, ovšem mají smůlu. Hanychová se totiž do druhého svazku manželského rozhodně nežene, a to mimo jiné i kvůli velmi vyhrocenému rozvodu s Jakubem Prachařem.

Agáta totiž musela po rozpadu vztahu vykoupit společný dům a nebyla to zrovna levná záležitost. Tehdy dokonce přispěchala na pomoc Veronika Žilková, která prodala rodinnou chalupu, aby své dceři půjčila potřebnou částku.

Rozvody mě stály akorát prachy

Agáta Hanychová rozhovoru pro Expres vysvětlila, proč si Miroslava Dopitu nechce vzít. „Já už si nikdy nebudu nikoho brát,“ tvrdí zarytě influencerka. „Rozvody mě už stály takový prachy, že fakt ne,“ dodala Agáta odhodlaně.

S Dopitou se potkala už v době dospívání a jejich láska s přestávkami vydržela dodnes. „Seznámili jsme se na základce, takže se s Mirkem známe strašně dlouho,“ pochlubila se Agáta s úsměvem.

I přesto že je nyní konečně šťastná, otázku dalších dětí i svateb si v sobě trojnásobná maminka definitivně zpracovala. „Vdaná už jsem byla, ty šaty jsem měla dokonce dvakrát. Už nechci svatby, ani děti,“ uzavřela.

Související články