Od rozvodu Jakuba Prachaře a Agáty Hanychové uplynulo už několik let. A přestože po rozpadu manželství neměli herec a modelka mezi sebou ty nejlepší vztahy, vždy se snažili na všem dohodnout, aby měl rozvod co nejmenší dopad na jejich děti. Na jejich štěstí a pohodě zkrátka záleží nejvíc. I možná proto ale nebude z rozchodu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa Prachař nadšený.

Velká změna

Agátin syn Kryšpín, kterého má influencerka s Miroslavem Dopitou, a její a Prachařova dcera Mia si budou muset opět zvykat na to, že přišli o dalšího náhradního tatínka. A to musí být těžké jak pro samotnou Agátu, tak pro jejího bývalého manžela.

Naštěstí mají děti kolem sebe velkou rodinu, která je jim neuvěřitelnou oporou. A i samotní rodiče se už od rozvodu snaží o to, aby na děti velké změny neměly žádný zásadní vliv. Dokonce se pro dobro všech naučila Agáta vycházet s nynější partnerkou Prachaře Sarou Sandevou.

Aby rodina fungovala

„Mia Saře říká maceško, furt se mě ptá, jestli ji mám ráda, tak říkám, že ji mám ráda, přitom je mi úplně jedno. Tak nějak si vycházíme vstříc, protože ani já jsem nežila se svým otcem. Máma mě naučila, že vycházet s tatínkama dětí je hrozně důležité. Takže když měl Kryšpín narozeninovou oslavu, pozvala jsem jak Jaromíra, tak tátu Kryšpína. Snažím se, když už jsme to my dospělí zkazili, aby ta rodina fungovala,” uvedla před časem Agáta Hanychová pro ŽivotvČesku.cz.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se během svého rok a půl trvajícího vztahu dočkali společné dcery Rozárky. I kvůli ní se tedy budou snažit o to, aby perfektně fungovali alespoň jako rodiče, když ne jako partneři. „Vždycky budeš součástí kého života, jen už ne jako partner, ale jako skvělý táta naší Rózy,” vzkázala Soukupovi modelka na konci oznámení o rozchodu.

Související články