Agáta Hanychová sice původně s několikatýdenní dcerou nechtěla cestovat letadlem, nakonec ale touha po dovolené trojnásobnou maminku přesvědčila změnit názor. Influencerka se vypravila s partnerem Jaromírem Soukupem, jejich dcerou Rozárkou a Agátiným starším synem Kryšpínem do Marbelly ve Španělsku, kde majitel TV Barrandov vlastní luxusní sídlo kousek od moře.

Prostřední dceru Miu zatím Hanychová nevzala s sebou, jelikož je podle rozpisu se svým tatíkem Jakubem Prachařem, za dva týdny by ale měla přiletět a šťastná rodinka tak bude kompletní.

První cestu letadle zvládla malá Rozárie na jedničku, jak se Agáta pochlubila ihned po příjezdu. Následovala fotka z pláže, kam se už dcera Veroniky Žilkové vydala bez dětí. Ty totiž hlídal Jaromír Soukup.

Dcera byla počatá v Marbelle

"A takhle vypadá dítě po letu. No jo, holt Marbella girl," připomněla Agáta Hanychová, že svou nejmladší dceru počala s Jaromírem Soukupem právě ve Španělsku. Tehdy influencerka s mediálním magnátem randila teprve pár týdnů. Přesto se ale rozhodli v zápalu vášně založit rodinu.

Ačkoliv jejich vztahu nikdo nepředvídal dlouhé trvání, hrdličky nedávno oslavily roční výročí a zatím to vypadá, že u nich vše zalité sluncem.

Ihned po dovolené se Hanychová chystá zastavit zub času a plánuje nejen svůj oblíbený botox, ale také chirurgické odstranění převislé kůže na očích, jak prozradila u jednoho ze svých příspěvků na Instagramu. "U vás je prý taky horko. Když se stará tatínek Jaromír Soukup... Na víčka pujdu, na botox taky," prozradila Hanyhová a dodala hashtag vrásky z lásky. Stejný zákrok (plastiku víček) podstoupila nedávno například modelka Simona Krainová či herečka Lucie Benešová.

Hanychová se po příletu z dovolené chystá nechat omladit

Související články