Ačkoliv Agáta Hanychová krátce po rozpadu vztahu s Jaromírem Soukupem na sociálních sítích avizovala, že rozchod proběhl v přátelském duchu, brzy se ukázalo, že opak je pravdou.

Bývalí partneři se nedokázali domluvit na výši alimentů, ani na podmínkách ohledně péče o jejich společnou dceru Rozárku.

Největším svárem ovšem byly sociální sítě, respektive sdílení osmiměsíční holčičky na Instagramu, s čímž její otec nesouhlasí. Majitel TV Barrandov proto nelenil a povolal svůj tým advokátů, aby si zajistil předběžné opatření a zakázal Hanychové dál ukazovat fanouškům tvář malé Rózy. To se mu nakonec skutečně podařilo.

Kdybych mohla holky ukazovat, tak je asi ukazuju

Agáta Hanychová se na svém Instagramu svěřila, že z rozhodnutí soudu rozhodně není nadšená. "Holčičky, jestli vás můžu všechny poprosit. To, jak řešíte, jestli můžu holky ukazovat, nebo nemůžu, a píšete mi o tom... Nemůžu. Kdybych mohla holky ukazovat, tak je asi ukazuju," vysvětlila trojnásobná maminka.

Zároveň influencerka dodala, že se jí nelíbí, jak její dcera tráví se svým otcem čas. „Jsem ráda, že na Instagram Rózu dávat nemůžu, ale dneska jsem se dozvěděla, že Róza byla celý odpoledne na televizi Barrandov. V minus deseti, tím pádem byla přemísťovaná venku, do toho jsou všichni nemocní... A tohle osmiměsíční miminko, místo aby bylo doma s mámou, tak bylo na televizi Barrandov, protože to je přece prostředí pro děti,“ okomentovala ironicky Hanychová. Podle právního zástupce Jaromíra Soukupa ale byl k soudnímu opatření jeho klient donucený, jelikož s protistranou nebyla rozumná řeč.

„Můj klient tak učinil z důvodu, že se mu nedařilo dlouhé měsíce s matkou jejich dcery dohodnout a neviděl jiné východisko. Dále se s ohledem na nezletilé dítě k celé záležitosti nebudeme vyjadřovat,“ sdělil Blesku JUDr. Martin Richter, který zastupuje mediálního magnáta. Vypadá to, že ke smíru mezi Hanychovou a Soukupem se tedy zatím rozhodně neschyluje. Dobré vztahy navíc nemá dcera Veroniky Žilkové ani se svým bývalým manželem Jakubem Prachařem, který se ze stejného důvodu jako Soukup obrátil na soud. Hanychová tak nově nesmí ukazovat ani jednu ze svých mladších dcer a na spolupráce může natáčet pouze svého syna Kryšpína, jeho otcem je její aktuální muž Miroslav Dopita.

Související články