Agáta Hanychová má tři potomky se třemi muži a vztahy s otci jejích dětí nejsou zrovna zalité sluncem.

Influencerka je obzvlášť na nože se svým bývalým partnerem Jaromírem Soukupem, s nímž se soudí o nejmladší dceru Rózu.

Podobně napjatá energie ovšem panuje i mezi Hanychovou a Jakubem Prachařem. Herec si nepřeje, aby jeho exmanželka sdílela jejich společnou holčičku Miu na sociálních sítích a na Agátu dokonce podal soudně stížnost. K překvapení všech se ale nakonec stání vůbec neproběhlo.

Důvodem sporu mezi Agátou Hanychovou a otci jejich dětí je v obou případech stejný. Prachař ani Soukup si totiž nepřejí, aby ukazovala nezletilé holčičky na sociálních sítích.

Místo Prachaře se stará chůva

„Chce vysoudit nejen zákaz zveřejňování záběrů dcery, ale nejspíš bude žádat také o ochranu osobnosti,“ prozradil před časem Blesku zdroj z hercova okolí.

Jelikož se Hanychová živí jako influencerka, zákazy jsou pro ni velmi nepříjemné. „Nesmím dávat na instagram Miu. Tady pán, který nonstop pracuje a s dcerou je místo něj chůva, si klade takové podmínky. Je to prostě debil!“ nebrala si trojnásobná maminka servítky.

Soudní řízení s Jakubem Prachařem mělo proběhnout v úterý 23. ledna na Obvodním soudu pro Prahu 6, na poslední chvilku z něj ale sešlo. Ke zrušenému řízení se ani jeden z dvojice nevyjádřil, v době soudu ale Hanychová sdílela, jak si užívá návštěvu kadeřnice. Důvody odloženého soudu mohou být různé, od odročení kvůli nedostatku důkazů až po mimosoudní dohodu rodičů malé Miy.

Související články