Agáta Hanychová vyrazila za zábavou do pražského klubu Duplex a jako doprovod si vzala s sebou svou mladší sestru Kordulu. Dcera Veroniky Žilkové a Martina Stropnického roste do krásy a stále častěji se infiltruje na hvězdné večírky.

Svůj společenský debut si Kordula odbyla letos na filmovém festivalu v Karlových Varech, kam dorazila se svou slavnou maminkou. A už tehdy oslnila přítomné hosty svým půvabem a dokonce obdržela nabídky na modeling i filmové role.

Stropnická prochází náročným životním obdobím, jelikož se její rodiče rozvádí a rozchod neproběhl zrovna v přátelském duchu. Proto se rozhodla Hanychová, že ji výletem do společnosti přivede na jiné myšlenky.

Drahé značkové kabelky

"Jde se ven," napsala Agáta ke snímku Korduly z hvězdné akce, který zveřejnila na Instagramu.

Kordula se obvykle pohybuje ve zcela jiném prostředí, jelikož jejím největším zájmem jsou koně. Stropnická dokonce studuje i jezdeckou střední školu a většinu času tráví v rajtkách a jezdecké helmě.

Na párty s Agátou ale Kordula nedorazila v outfitu ála holka od koní, ale jako nastupující hvězda showbyznysu. S výběrem outfitu jí pomohla právě starší sestra, která večírky miluje a ví, jak na sebe strhnout pozornost. Kordula měla na sobě černý lesklý top, černé kalhoty a samozřejmě nechyběla luxusní kabelka značky Louis Vuitton. Na modelu ale nešetřila ani Hanychová. Ta k modrým šatům oblékla boty od Louboutina a kabelku Christian Dior. Jak to sestrám slušelo se můžete podívat v naší galerii.

Kordula Stropnická to nemá v životě jednoduché

Související články