Chodit spolu původně začali spíše proto, aby přitáhli mediální pozornost. Ani jeden z nich ale asi nečekal, že se do sebe skutečně zamilují - výsledkem byla jejich první velká láska, která vydržela několik let. “Vzpomínám na to strašně rád. S Agátou jsem prožil krásné roky. Bylo to trochu italské soužití - hádka, sex a láska. Když jsme se potom rozešli, tak to bylo velmi bolestivé,” zavzpomínal pro Kafe.cz sympatický umělec.

“Řekl bych, že Agáta je hodně nedoceněná. Každý vidí jen ty skandály, ale ona má bohužel tu nevýhodu, že musí působit více kontroverzně, než ve skutečnosti je, protože ji to živí. Přitom málokdo ji doopravdy zná. Je to fajn holka, rozhodně není zlá nebo hloupá. A co se jí musí nechat je to, že je doopravdy pracovitá,” vychválil svou expřítelkyni Sámer Issa až do nebes.

Doufám, že Agáta také najde štěstí

Mediální smršť, která se kolem influencerky v poslední době strhla především kvůli jejím dramatickým vztahovým veletočům, Sámera Issu mrzí. “Tohle bych nepřál ani tomu největšímu nepříteli. Ona má to hledání partnera těžké v tom, že je na ni vidět. Vždycky byla žena, kterou ti chlapi chtěli. To jsem poznal já sám, když jsme spolu byli,” sdělil.

“Tehdy jsem byl hodně žárlivý a ona vůči mě taky. Jenže problém je, že spousta lidí s vámi pak chce být jen proto, že vidí tu slávu. Po čase jim to ale začne překážet a otravuje je to,” vysvětlil pro Kafe.cz Sámer Issa, proč je těžké randit jako celebrita.

“Přál bych Agátě, aby byla šťastná a tu lásku našla. Umím si představit, že je pro ni náročné být takhle stále na očích. Já už jsem jinde a takhle do podrobna rozebírat vztahy se mi nechce. Připadá mi, že už se to nehodí. Ale Agáta je influencerka a její fanynky jsou hlavně mladé holky. Takže je logické, že zkrátka musí jít s tím proudem, pokud se v tomhle prostředí chce prosadit,” myslí si Sámer Issa.

Související články