Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Agáta Hanychová opět na lovu? U moře se vystavuje nahoře bez

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová

Agáta Hanychová ještě nedávno opěvovala svého přítele, podnikatele Jiřího Hellera. Před pár dny vyrazila dvojnásobná maminka se svým synem na dovolenou. Kdo jim ale dělá společnost? Zkrachoval snad bývalé modelce další vztah?

Agáta Hanychová od rozvodu s Jakubem Prachařem zoufale hledá lásku, zatím jsou ale její vztahy jedno veliké fiasko. Za poslední dva roky vystřídala dvojnásobná maminka celkem sedm milenců, které představila veřejnosti.

Prvním úlovkem byl makléř Zdeněk Turek, po třech měsících ho vystřídal kameraman Marek Niessner. Ani on nebyl pro Hanychovou ten pravý a tak hledala dál. Režisér Tomáš Sobol Agátu nudil a žhavý románek s osvaleným truhlářem Adamem Raiterem opět vyšuměl po pár týdnech.

Zlomené srdce z rozchodu s Raiterem si léčila Hanychová na horách v doprovodu Ladislava Bisenia. Přítomnost pašeráka se ale snažila vehementně popírat do té doby, než poskytl Bisenius médiím jejich společné snímky. Velice nadějně mluvila bývalá modelka o "panu Mekáčovi". Honza Loskot sice jako jeden z mála vydržel o měsíc déle, než předchozí partneři, nakonec ale prý Agátu také nudil.

Hanychová hraje tajemnou, kdo jí dělá společnost u moře?

Posledním objevem Agáty Hanychové je podnikatel Jiří Heller. Majitel obchodu s vybavením na vodní sporty je o pár let starší, což Hanychové vyhovuje.

Na začátku vztahu sdílela Agáta neustále zamilované snímky a videa, což poslední dobou ustalo a fanoušci okamžitě začali pátrat, zda náhodou nedošlo k dalšímu rozchodu.

Ještě více dotazů vzniklo poté, co se Hanychová na "rodinné" dovolené, kde je údajně jen se synem Kryšpínem, fotila nahoře bez. Nakonec se ukázalo, že nedošlo k výměně partnerů, pouze Agáta nejspíš záměrně mate sledující.

Heller se zatím drží

"Je čas si trochu po LIKE HOUSE trochu odpočinout. Kryšpín je na týden jedináček a má mámu jen pro sebe a dost si to užívá. Vlastně jen chytáme ryby," ozvala se Agáta Hanychová z dovolené na Instagramu.

Vždy sdílná Agáta ale během pobytu ani jednou nenatočila Jiřího Hellera, který jí u moře dělá společnost. Podnikatel byl se svými sledujícími o něco sdílnější a nahrál video, ze kterého je jasné, že vztah s Hanychovou zatím pokračuje.

Proč ale Hanychová svého partnera schovává, není jasné. 

Agáta Hanychová a Jiří Heller spolu randí už tři měsíce

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky