Agáta Hanychová po rozvodu s Jakubem Prachařem stále nemůže najít toho pravého. Dvojnásobná maminka za rok stihla hned čtyři vztahy, žádný z nich ale nevydržel déle než pár měsíců.

První vztah začal krátce po odchodu Prachaře, ale neznámý mladík Václav, se kterým Agátu nafotili, byl prý moc hodný! "Úžasný, galantní, chytrý, schopný kluk, který by na mě byl určitě hodný, což jsem poznala hned po první večeři, ale já asi potřebuju zlé kluky," nechala se tehdy slyšet.

Potom přišel makléř Zdeněk Turek, se kterým Hanychová vyrazila na exotickou dovolenou a po návratu mu dala kopačky. Dlouho ale sama opět nevydržela!

Po fešném blonďákovi Zdeňku Turkovi se Agáta Hanychová v práci zakoukala do kameramana Marka Niessnera, se kterým si dokonce založila společný Instagram a vypadalo to na velikou lásku, která ale opět vyhasla za pár týdnů!

Poté Hanychová zarytě tvrdila, že již nového přítele nechce a nehledá, zanedlouho však přišel sám. Tentokrát se jednalo o staršího producenta Tomáše Sobolu, který Agátu úplně změnil.

Ex modelka sundala po letech všechno umělé, od vlasů, nehtů, přestala chodit na botox a odbarvila se na blond! Navíc opět prohlašovala, že tenhle vztah je už rozhodně na dlouho! Nakonec je ale prý rozdělil covid!

Agáta Hanychová si z dalšího rozchodu nic nedělá a opět říká, že chce být nyní sama. Jako jedním z důvodů odloučení s producentem Tomášem je ale podle ní i situace kolem koronaviru!

"Říká se, že vztahy, které vydrží covid, vydrží všechno. Páry spolu tráví mnohem víc času, víc než kdykoli předtím. I my jsme spolu byli hodně a prostě to nevydrželo," prozradila deníku Super.cz.

Druhým dechem ovšem bývalá modelka dodala, že jejich vztah zkrátka nefungoval! "Nefungovalo to. Neměli jsme děti, nebyli jsme manželé. Když vás tyto věci nepojí, není důvod v nefunkčním vztahu setrvávat," řekla stejnému webu.

Tak se necháme překvapit, jak dlouho vydrží dvojnásobná maminka bez partnera tentokrát...