Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Agáta Hanychová a její nový milenec: Co dělá pan Mekáč jinak než ti předchozí?

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová

Agáta Hanychová se seznamování rozhodně nebojí. Dvojnásobná maminka za rok a půl nalovila přes randicí aplikace hned šest milenců. Na nejnovějšího z nich zatím pěje známá průšvihářka samou chválu. Co dotyčný dělá jinak než její předchozí partneři?

Agáta Hanychová žila sedm let manželský život s Jakubem Prachařem, rok před narozením jejich dcery Mii ale začaly v jejich vztahu vážné problémy. Na Hanychovou praskla nevěra a vypadalo to na rozchod, než přišla s tím, že čeká dítě.

Prachař tehdy váhal, zda má své ženě uvěřit a dát jí ještě šanci, a nakonec se rozhodl rozpadající se vztah kvůli manželčině těhotenství ještě zkusit zachránit. Slepované manželství ale nemělo dlouhého trvání a na podzim 2019 oznámila dvojice definitivní konec.

Od té doby se dvojnásobná maminka snaží najít za herce náhradu a střídá milence každé tři měsíce. Po Prachařovi představila Hanychová veřejnosti realitního makléře Zdeňka Turka, kterého ulovila na seznamce. Po něm nastoupili na scénu kameraman Marek Niessner, filmový producent Tomáš Sobol, truhlář Adam Raiter, milenec na víkend pašerák Ladislav Bisenius a seznam zakončuje aktuální partner Honza Loskot alias pan Mekáč.

Pracuje a je dospělej, pěje Hanychová na Loskota samou chválu

Agáta Hanychová vždy ve fázi největší zamilovanosti představila své milence na Instagramu, což byla podle ní veliká chyba. „Já myslím, že teď mám takový rekord v tutlání. Jsem zadaná a jsem šťastná. Tentokrát jsem se rozhodla, že jak jsem pokaždé dávala ty kluky na Instagram dřív, než jsem znala jejich příjmení, tak to dělat nebudu,“ prozradila nedávno webu super.cz.

Nového partnera proto první týdny tajila a jeho totožnost odhalila až po necelých třech měsících randění. „Dokonce pracuje, je to dospělej, zodpovědnej chlap, což je pro mě veliká změna. Já si hledám takový projekty, třeba když nemá práci nebo je tlustej, tak já mu s tím pomůžu. Tady u toho je blbý, že jeho nemusím měnit. Dokonce vaří líp než já, takže to bude takovej challenge pro mě,“ nešetří Hanychová chválou.

I když dvojnásobná maminka už svou lásku s Honzou Loskotem netají, on se na rozdíl od jejích předchozích mužů evidentně vyhýbá popularitě.

Hanychová svým ex pomohla v kariéře, Loskot má stále zamčený Instagram

Agáta Hanychová svým milencům vždy připravila skvělou půdu pro další kariéru. Díky ní se totiž dostali do povědomí veřejnosti a nasbírané sledující na sociálních sítích pak mohli využívat k vlastnímu prospěchu.

Modelčin nejnovější objev ale zvolil zcela jinou taktiku. Loskot má svůj Instagram zamčený a žádosti o sledování zásadně nepřijímá. Svým postojem tak dal jasně najevo, že vztah s Hanychovou bere vážně a nechce se jen zařadit do seznamu odpadlých milenců jako jeho předchůdci.

Nezbývá než dvojici popřát mnoho štěstí a snad se tento vztah Agátě konečně vydaří.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky