Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Agáta Hanychová ukázala nového milence? Čekali jste na to, provokuje fanoušky

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová

Agáta Hanychová je po nedávném rozchodu zřejmě opět zamilovaná. Dvojnásobná maminka udajně vyměnila podnikatele Jiřího Hellera za lékaře. Na Instagramu se nyní pochlubila snímkem, kde se tulí k neznámému muži. Fotografie je však rozostřená. 

Agáta Hanychová ještě nedávno plánovala společnou budoucnost s podnikatelem Jiřím Hellerem, dnes je ale vše jinak. Po romantické dovolené ve Španělsku oznámila bývalá modelka další rozchod.

"Ano rozešli jsme se. Holky, můžete mu napsat," přiznala svým sledujícím na Instagramu během živého vysílání. Ačkoli v půlce listopadu odjela Hanychová s Hellerem do Španělska, k rozchodu podle Agáty došlo již před měsícem. 

Od rozvodu s Jakubem Prachařem má za sebou dvojnásobná maminka již šest nevydařených vztahů. Ani to ji neodradilo od toho se vrhnout po hlavě do zřejmě dalšího románku. 

Na koncertě s novým partnerem?

Agáta Hanychová, stejně jako u všech předchozích milenců, skrývá identitu nového pana božského. Minulý týden s ním vyrazila na hory, celou dobu ale záměrně natáčela pouze sebe. 

Vztahová smolařka má vždy u seznamování s novými partnery stejné postupy. Nejprve s nimi vyrazí na dovolenou, o týden později je představí na Instagramu a za dalších pár týdnů je vždy konec veliké lásky.

U nejnovějšího úlovku tomu není jinak. Dvojice už má pobyt za Prahou odškrtnutý, a tak přišla první společná fotka.

Čekali jste na to

"A je to tady… Čekali jste na to. #spolupráce," pochlubila se Agáta Hanychová zamilovaným snímkem. Nic konkrétního ale veřejnost neví. Je tedy možné, že si z fanouškovské základny Agáta zkrátka jen střílí. 

A nebo také ne. Ať tak, či tak, jeho identitu neodhalila úplně, na fotce má totiž údajný lékař rozmazaný obličej. Dá se tedy očekávat, že během pár dní ukáže Agáta nového amanta v celé své kráse.

Před třemi týdny ještě randila Hanychová s Hellerem

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU