Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zásadní krok pro její vztah: Myslela jsem si, že už to neudělám, říká Hanychová

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová

Agáta Hanychová je opět po uši zamilovaná. Od rozvodu s Jakubem Prachařem nemohla bývalá modelka dva roky najít toho pravého, vypadá to ovšem, že chirurg Andrej ji skutečně očaroval. Agáta si dokonce společnou fotografii s novým úlovkem dala jako tapetu do telefonu. 

Agáta Hanychová se po rozvodu s Jakubem Prachařem zoufale snaží najít životní lásku. Dvojnásobná maminka loví potenciální ženichy na internetových seznamkách, zatím její randění ale nebylo příliš úspěšné.

Za dva roky influencerka představila veřejnosti celkem sedm milenců a vždy tvrdila, že to je konečně ten pravý. Není divu, že s každým novým amantem už fanoušci dávají vztahu menší a menší šance na úspěch.

Aktuálním objevem Agáty je pohledný chirurg Andrej Nikov, kterého potkala během románku s podnikatelem Jiřím Hellerem. 

Pořád dokola stejný scénář, vyjde to konečně?

Nelze si nevšimnout, že Agáta Hanychová u všech bývalých vztahů vždy postupovala naprosto stejně. Nejprve vztah týden skrývala, pak odjela s milencem na výlet do ciziny, po návratu ho představila na Instagramu a o pár týdnů později byl konec.

Ani u Nikova své zaběhlé zvyky Agáta neměnila. Po dramatickém skrývání chirurga a tajných náznacích nové lásky z horské chaty, ukázala svým fanouškům tvář "pana Božského" s číslem sedm.

Andrej je nejen fešák, ale také má za sebou skvělou kariéru lékaře, což nejspíš Hanychové imponuje. Nového milence už zapojila do předvánočních příprav a dokonce ho už stihla představit celé rodině. Svého miláčka navíc po uši zamilovaná hvězda Instagramu nosí na tapetě telefonu.

Agáta Hanychová naměkko

"Ruku do ohně bych za to dala, že tohle už nikdy neudělám. Pro někoho jen tapeta...," pochlubila se Agáta Hanychová na Instagramu svou tapetou na telefonu, kam nahrála zamilovanou fotku s milencem Andrejem. K popisku přidala hashtagy "ŽIVOT" a "DÍKZATO".

Aby se dvojnásobná maminka vyhnula štiplavým komentářům, raději u svého postu vypnula komentáře. 

Podobně totiž vyznávala exmodelka lásku i všem bývalým partnerům, a tak všichni s napětím vyhlíží, zda Nikov přežije po boku Hanychové její tradiční tříměsíční lhůtu, nebo odpadne jako jeho předchůdci. To se nejspíš ukáže po novém roce.

Hanychová si dala nového milence jako pozadí telefonu

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky